Çok içmek, az sarhoş olmak

Eskiden böyle değildim, daha çok içip daha az sarhoş olurdum. Şimdi birinci dublede çakır, ikincisinde sarhoş oluyorum. 3. biradan sonra nakavt oluyorum.

Nasıl olsa da eskisi gibi çok içip az sarhoş olsam?

nütfen nütfen nütfen.

aslında böyle daha iyi değil mi?

  • midesiz  (26.06.09 14:58:44)
geçer, geçer.
arada bana da oluyor öyle. dönem dönem değişiyor bünyenin dayanıklılığı.

  • el magico  (26.06.09 14:58:59)
bozmayın, süper işte.

  • serseri marti  (26.06.09 15:02:28)
içmeden önce bir kaşık zeytinyağı iç.

  • kakoy  (26.06.09 15:03:10)
Düzenli olarak içersen normale dönersin. Ara verdiysen oluyor öyle.

  • crown  (26.06.09 15:03:16)
tamamen alışkanlıkla ilgili. eğer önceden çok içip sonra ara verdiyseniz, tekrar başladığınızda aynı dayanıklılıkta olmuyorsunuz. şimdi tekrardan içme sıklığını arttırırsanız eski performansınızı yakalarsınız.

  • henry gale  (26.06.09 15:03:34)
daha ne.

yok sarhoş olmayayım diyorsan, daha tok karna içmeye çalış.
  • arigold  (26.06.09 15:04:34)
alkol tüketim sıklığı ve miktarı toleransı etkiliyor. çok değil düzenli içerseniz kısa sürede eski formunuza kavuşursunuz.

  • surtunme kuvveti  (26.06.09 15:08:45)
bende de ayni durum var, gerci ben karacigeri portletmisim, onunla da alakasi olabilir dedi doktor. hatta "agzina bile surme" de dedi ama neyse artik... istersen sen de al bir karaciger fonksiyon testi.

  • sergey  (26.06.09 15:16:54)
e yaşlanıyorsun ablam! gayet normal. Genç bünye ile yaşlısı bir olur mu hiç!

Ben de 30 bira içtiğimi hatırlarım gençlikte, şimdi 8 9 bir içsem uyumaya gidiyorum.

Zaten aynı süratte nonstop içmeye devam edersen 10 yıl sonra hedef amatem. İyidir böyle, hiç bozma.
  • rygard  (26.06.09 15:58:27 ~ 15:59:29)
Sarhoş olmaya psikolojik altyapı hazırlamak alkol almaktan daha önemlidir. "Sevgilimden ayrıldım içelim abi" diyen birine icetea içir, ikinci kutudan sonra sarhoş olup dökülecektir.

Bu biraz senin olaya bakış açınla alakalı. Ben de sıkıntılı olduğumda 239783. biradan sonra hafiften sarhoş olmaya başlıyorum.
  • ataturkiye  (26.06.09 19:53:49)
içmeye başlamadan önce kepekli ekmek ye.

  • sapare aude  (27.06.09 00:00:11)