Bardakta Mısır İşi ? ? ?

Günlük yaklaşık 15.000 ziyaretçisi olan bir mekanda , yaklaşık 20.000 TL toplam yatırım ile bu işe girmeyi düşünüyorum.

İşin hesap tarafın hakkında kısaca bilgi vermek gerekir ise , günde 100 bardak mısır satış yakalanırsa gelir - gider anlamında yapılan yatırımı da hesaba katarsak 6-7.000 TL arası gelir elde ediliyor.

Benim merak ettiğim , bu " BARDAKTA MISIR " ürününe bakışınız.

Seviyor musunuz , yiyor musunuz , beğenmediğiniz bir tarafı var mı vb tipi şeyler.

Teşekkür ederim yorumlarınız için şimdiden.

bi ara modaydı da. şimdi bir numarası yok.

  • neo  (14.07.14 22:52:14)
kokusuna bile tahammülüm yok.

  • diabolus79  (14.07.14 22:52:44)
Kokusuna bile tahammülüm yok +1
Böyle bir imkanınız varsa başka bir ürün satmayı düşünün bence.

  • ay nov kung fu  (14.07.14 22:54:20)
Çok suni geliyor bana.. Hele bir de köpük bardakta sıcak şeyi vermiyorlar mı..
Sağlıksızlık akıyor sanki..

  • quaker  (14.07.14 22:54:55)
sevmem. yemem. modasi gecti. ustelik gdo muhabbetinden dolayi talep epey azaldi diye biliyorum.

  • nicki martin  (14.07.14 22:55:09)
ben seviyorum arada da yiyorum. tabi çok da vazgeçilmez bir şey değil ücreti, yanında ne olduğu, sosu falan da önemli. 1 tl olsa sık sık yerim, 1.5 tl'ye canım çekerse yerim, 2 tl'ye yemem gibi.

  • acccra  (14.07.14 22:55:46)
evde yapiyorum ben.

Seviyorum ama disarda paraya kiyip vermem.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (14.07.14 22:56:39)
Mısır dediğiniz şey genetiğiyle en çok oynanan ürün. Sırf bu bile yememek için süper bir nedenken bardakta mısırı düşünemiyorum bile.

  • angelus  (14.07.14 22:57:52)
evde yapıyo artık mıllet ucuzdan alıp. bayağı sağlıksız bir de.

  • brkwashere  (14.07.14 22:59:53)
eksisozluk ahalisinin avm'lere ve gdo'lara bakisini goz onune alirsak aslinda burasi pazar arastirmasi yapilacak bir yer degil bence bu konuda. yine de fikrimi soyleyeyim; mecbur kalmadikca avm'lere gitmiyorum. gidersem de bardakta misir olayinin kokusuna bile tahammul yok benim de.

  • yonge and bloor  (14.07.14 23:01:29)
ben de evde yapıyorum dışarda fahiş fiyata satılıyor boşuna kazık

  • metehan01  (14.07.14 23:02:02)
Hiç yemedim. Hiç merak etmedim. Hiç yemeyeceğim.

  • kaptan memo  (14.07.14 23:09:40)
hayatımda satın almadım. yemedim.

boşver onu. sıcak sıcak lokma döküp sat. iki çalışan yeter. mis gibi kokar.
  • yirmisantim  (14.07.14 23:17:24)
Evde yaptığım araştırmada (4 kişi olarak) hiçbirimiz sevmiyoruz sonucu çıktı..

  • wittgenstein  (14.07.14 23:21:55)
bir kez yedim, bir daha da yemiyorum.

  • nekodunlangafana  (14.07.14 23:31:14)
hocam o iş geçti şimdi millet kupcake donut falan işine giriyor. her avm de cupcake'ci acılmaya basladı. milleti alıştıracaklar iyice.

  • tolgan  (14.07.14 23:31:51)
severim de avm gibi mekanlarda çok pahalıya satıldığını düşünüyorum. bizim bakkal 1 liraya veriyo dükkanının önünde

  • neseranni  (14.07.14 23:32:32)
severim, yerim. ama sık sık değil. şu anda içimize çektiğimiz havada bile radyasyon var. 1 bardak mısırdaki gdo'nun torunumun sırtında kol çıkarma ihtimalini göz önünde bulunduracak kadar paranoyak da değilim. eğer yanında bi kaç alternatif daha olacaksa yapılır bence. günlük 15.000 deli rakam

  • icim urperiyor  (14.07.14 23:37:18)
hayatımda bir kez bile tüketmediğim bir ürün.

  • widee  (14.07.14 23:53:23 ~ 15.07.14 00:01:26)
kız arkadaşın hatrına bi gün yedim daha da yemedim. satacaksanız organik ve yerli mısır satın iki katı fiyata satarsınız. hem yerli çiftçinin cebine üç beş kuruş girer hem de siz daha iyi kazanırsınız. ayrıca şu gdo muhabetinden de kurtulmuş olursunuz. her türlü kazançlı yani.

  • maxhoper  (14.07.14 23:56:14)