led tvde samsung mu , philips mi, lg mi???

hangi marka daha sorunsuz ve kaliteli son zamanlarda??

philips değil.

öteki ikisi olabilir.
  • kibritsuyu  (08.07.14 16:25:16)
samsung ya da lg.
philips'i ele.

  • chemical dependency  (08.07.14 16:25:25)
@philipsi neden elediniz hemen..

  • goodbyecruelworld  (08.07.14 16:25:49)
bende samsung var memnunum ama lg leri daha çok beğeniyorum

  • basond  (08.07.14 16:27:10)
philips'in tüplü tv'sini kullandım, hiç memnun kalmadım. lcd alırken philips'i araştırdım, o seneki modeller usb'den mkv dosyalarını bile oynatmıyordu. oynattığı dosyalara altyazı eklenemiyordu. alan pişman oldu. samsung aldım, hiç problem çıkarmadı.

yıl oldu 2014 kesin düzeltmişlerdir ama mutlaka bir yerinde yine bir eksik vardır philips'in, güvenemiyorum.

lg hiç kullanmadım yorum yapmayayım ama hakkında sıkıntı duymadım.
  • kibritsuyu  (08.07.14 16:31:55)
biraz daha fiyat aralığını arttırarak Panasonic veya Sony'de alabilirsin.

Edit: ayrıca Philips'e de haksızlık yapılmış, genel olarak markaların kıyaslanması yanlış neticede, model model bakmak lazım.
  • Tutesh  (08.07.14 16:45:29 ~ 16:47:22)
şu format niye çalışmıyor bu video niye oynamıyor 3d filmde altyazı niye çıkmıyor bıdı bıdı etmek istemiyorsan samsung ya da lg. özellikle de samsung

  • washe  (08.07.14 16:48:11)
Fiyat + Performans = LG

  • poseidon1  (08.07.14 16:53:36)
106 ekran LG aldım 3 hafta evvel. Bir tavsiye üzerine.
Iyi bir Elektronikçi arkadaşım var, onun tavsiyesi. TV süper.
Samsung ile LG'lerin ekranlarının aynı üretim olduğunu ve LG'nin Samsung'a göre daha doğal renkleri olduğunu söylemişti. Samsung'lar daha canlı renkler iletiyormuş ve gözlerin daha kolay bozulma sebebi olabilirmiş demişti.
Ama TV çok iyi...
  • gece lampulu  (08.07.14 17:02:55)
Sharp.

İlla bunlardan biriyse LG.
  • Lim5  (08.07.14 17:10:29 ~ 17:11:27)
samsung'um var ve çok memnunum. gerçi babaannemlere de samsung aldık ama o o kadar iyi değil.

  • nawar  (08.07.14 17:11:38)
60'' ve üstüyse Sharp, altıysa LG.

  • spatzle  (08.07.14 17:12:19)
LG

  • westblack  (08.07.14 17:13:14)
panel teknolojisinde sharp ve diğerleri vardır da ev kullanıcısı diyince de samsung ve lg vardır.

ona bakarsan otomobil diyince de jaguar ve diğerleri vardır. ne yapalım, en iyisi o diye ötekilere bakmayalım mı?

sharp süper kalite olabilir ama en kalitelisi o diye daha orta hallileri es geçecek değiliz.
  • kibritsuyu  (08.07.14 17:50:02)
samsung'un ürünleriyle ilgili pek çok şikayet var sözlükte, aynı üretim bantlarında veya bölgelerde pek çok ürünün aynı anda yapıldığı, montaj vs. işlerinin çok da temiz olmadığını söylüyordu bir arkadaş.

philips'i de ben marka olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum, ne mp3 çalarından, ne kulaklığından, ne de hdmi kablosundan hayır gördüm. evime sokmayacağım markalardan birisidir.

lg'yi önerebilirim. 3-4 sene önce lcd tv'sini aldık, en ufak bir problem bile çıkmadı şu zamana kadar. led monitörü de aynı şekilde. adamlar işi biliyor :)
  • sevgikusunkanadinda  (08.07.14 17:56:01)
Ben yenilerde lg aldım.görüntü çok güzel.42la620

  • elebego  (08.07.14 18:11:32)
Lg

  • kya  (09.07.14 03:43:16)