Nereden Pikap Alabilirim?

Merhaba. Pikap konusunda kör cahil adamım. Odamda bulunsun dinleyeyim arada diye pikap almaya karar verdim. Mağaza mağaza dolaşma şansım yok, o yüzden internetten almak istiyorum. 500 liraya kadar verebilirim. Yardımcı olabilir misiniz?

Edit: Nokta atışı dükkan ismi söylerseniz bi bakabilirim.
Yer:İstanbul

Lokasyon verirsen yardımcı olabilirim.

  • otshe  (05.07.14 00:09:52)
ingiltere'de tyanıdığın varsa getirt. amazon vveya ebay üzerinde ucuz şeyler bulman olası. yada sahibinden.com'a bakıver.

  • kup tuz  (05.07.14 00:18:01)
morfare.com'dan aşağıda bağlantısını verdiğim pikabı almıştım. preamfisi ve usb çıkışı var plaklarınızı dijital ortama aktarabiliyorsunuz yani.

www.morfare.com

preamfisiz bir pikap alırsanız bir de amfi almanız gerekir. bununla gerekli çevrimi yaparak mini-jack (bildiğiniz kulaklığın çıkışı) çıkışlı ses sistemini bile bağlayabiliyorsunuz.
  • paltar yuyan masin  (05.07.14 00:18:42)
@paltaryuyanmasin in verdiği bağlantıdaki pikaptan ben de aldım. başlangıç için seni tatmin eder, iddialı birşey istemiyorsan. amfiyle uğraşmaman adına isabetli olur bence, çünkü o da zor bir süreç.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (05.07.14 00:36:28)
Başkan pikap için Kadıköy ü dolaş ilk baş fikir sahibi ol, ne çalacaksın mesela ona göre pikap al 45lik mi 90 lık mı taş plak mı

  • john  (05.07.14 00:45:23)