Cem UZAN gelse, milletvekili adayı olsa?

AKP malum, CHP desen ne yaptığı belli değil. Cem UZAN gelse, milletvekili adayı olsa oyunuzu verir misiniz?

Hayir

  • brnbrs  (01.07.14 11:54:57)
hayır tabiki. şaka mı bu

  • dafuq  (01.07.14 11:55:08)
ehe hayır

  • groovettyn  (01.07.14 11:57:16)
en azından becerikli. evet.

  • franz kafka  (01.07.14 11:58:48)
su olaydi kesin oyum onaydi dedigim kimse yok turkiyede maalesef.

  • exlibris  (01.07.14 12:16:05 ~ 12:16:49)
yeni bir muhalefet, muhalefete yeni bir kan ve heyecan olduğu için verirdim. evet.

  • nesilsiz  (01.07.14 12:26:31)
dinsizin hakkından imansız gelimiş, adam motorolayı dolandırdı bunları mı alt edemeyecek verirdim atraksiyon olsun fjhkfdbkdl

  • neferkitty  (01.07.14 12:29:39 ~ 12:50:53)
akp'nin de, chp'nin de, mhp'nin de ve diğer partilerin de genel başkanlarından ve hatta bir çoğunun milletvekillerinden de daha eğitimli olduğu için evet oyumu veririm.

ben artık eğitimli insanların yönetmesini istiyorum. yemin ederim ki eğitimliler dışında da kim aday gelirse gelsin oy moy atmayacağım.

ekmeleddin ihsanoğluna her ne kadar karşı olsam da adam eğitimli biri. o yüzden saygı duyuyorum, farklı sebeplrden oy atmayacak olsam da recep tayyip erdoğan yerine bu adama 50 defa oy atmayı tercih ederim.

ayak takımının yönettiği bir ülke olmak istemiyorum artık. istediğinizi düşünün. mecliste lise mezunu milletvekili gördüğümde bile sinirlerim kalkıyor.

orayı dolandırmış burayı dolandırmış diye söylenmeye devam etsinler. sikimde değil.
  • kamera motor  (01.07.14 12:34:04)
Sırf arnavut oldugu icin bile veririm. Sark kurnazlarindan iyidir

  • pinman  (01.07.14 12:37:39)
amerika çözmüş zaten sistemi. adamlar dünyanın en iyi üniversitelerindeki insanlar dışında kimseyi oturtmuyor o koltuğa, sonuç olarak da durumları malum. ben bu konuda sahiden çok sinirliyim. ben artık başımızdaki insanın iyi mi kötü mü olduğuyla değil; ayak takımı mı yoksa fikirlerine değer verilecek bir akademi mezunu mu olduğuyle ilgileniyorum.

edit: eğer bir gün başkanlık seçiminde bilmem ne mezunu, doktora yapmış bilmem kim ile bilmem ne mezunu bilmem ne akademilerinde bilmem napmış biri çekişirse işte o zaman onun "iyi biri mi kötü biri mi" olduğuna bakacağım. o güne kadar, kim eğitimliyse oyum ona.
  • kamera motor  (01.07.14 12:37:47 ~ 12:40:22)
valla veririm.

tepki oyu. :)

ayrıca adam eğlenceli, yiyeceğini de yemiş heheheh.
  • siradisi00  (01.07.14 13:03:52)
evet.

Hırsız mırsız, hepsi hırsız sonuçta. En azından eğitimli, görmüş geçirmiş, ülkenin başında gördüğümde o koltuğa yakışacağını düşündüğüm, benim yaşam tarzımla daha çok orta noktası olan bir herif.

Net bi şekilde tepki oyumu verirdim bu arkadaşa.
  • roket adam  (01.07.14 13:23:04)
Yuh amınakoyim. Biz de "hepsi çalıyor nasıl olsa" diyen AKP seçmenine laf anlatmaya çalışıyoruz. Tapelerden sonra nasıl olur da bi insan bunlara oy atar diye şaşırıyoruz.
Ne Cem Uzan'ı amınakoyim?

Kendisi hakkında sözlükte uzunca bir yazı vardı şimdi bulamadım ama... Eski çalışanlarından birisi tüm bu saçmalığa bir cevap vermişti. Türkiye son anda kurtuldu diyordu kısaca. Onu bulup okumak lazım.
  • nickini vermek istemeyen uye  (01.07.14 14:19:22)
elbette hayır. kültürlü ve görgülü dediğimiz ekşiciler yorumlarıyla beni üzdüler ya da eğleniyorlar.

  • arandur  (01.07.14 14:26:01)
ben veririm. eğlenceli olur.

  • bira sisesi kapagi  (01.07.14 15:10:26)