sizinki ne ?

Hayat amacınız olmadan yaşamak mutsuzluk ve anksiyeteye sebep olur diyor uzmanlar..Kendimi sorguladim da yok gibi nerdeyse.. :( sizin bir hayat amacınız var mi a dostlar?

Boeing'de çalışmak.

  • harekatamiri  (25.06.14 14:25:17)
yüksek lisansı jeoloji den yapmak
öyp ile deniz bilimlerinde araş gör olup akademik akademik ilerlemek

önce bi kpss kazanıp parttime memur olup bikaç bişiler almak.
  • indescribable  (25.06.14 14:35:27)
anksiyete benim hastalığımdı. çok şükür atlattım, büyük hedefler koymak yerine, küçük hedefler koyup, onlara yaklaşmak daha mantıklı. büyük hedef de her zaman vardır ama aklın en ücra köşesinde, kıpırdamadan durmalı :))

  • cok iyi yol  (25.06.14 14:40:07)
benim yok ve anksiyetem var.
evlenmek, üremek, kariyer yapmak vs gibi bir amacım yok. amacı gectim kesinlikle dusunmuyorum.

  • partizan  (25.06.14 14:43:07)
dunyayi ele gecirmeye calisiyorum ben. baslangic asamasi olarak simdilik merkezi bi yerde kiraya ciktim.

  • nawres  (25.06.14 14:45:37)
çalışmadan para kazanacak bir pozisyona gelmek.

  • vendorth  (25.06.14 15:01:50)
want2die +1

  • oraletarya  (25.06.14 15:05:06)
ressam ve heykeltıraş olmak isterdim

  • rock n roll  (25.06.14 15:06:05)
daha fazla çalışmak, daha fazla kazanmak :) kazanmanın peşindeyim ben ama çalışmadan olmalı diye bir şartım yok. seviyorum çalışmayı :/

  • kerbeee  (25.06.14 15:21:44)