Gol atmış futbolcu sevinci..volume-5-

öncekiler için,
1. www.eksiduyuru.com
2. www.eksiduyuru.com
3. www.eksiduyuru.com
4. www.eksiduyuru.com

Hayatınızda hiç gol atmış bir futbolcu kadar sevinebildiniz mi bir şeye?

Neydı o sevinç?

en son 5 yaşında falanken tsubasa gol attığında sevinmiştim. hayattan bu kadar keyif alamıyorum, ne böyle sevinebiliyorum ne eğlenebiliyorum. ama gol başına 25bin dolar falan verseler ben de öyle sevinirdim herhalde :)

  • r_u_h  (23.06.14 12:47:09)
r_u_h + 999

  • pandispanya  (23.06.14 12:48:15)
1. Ummadığım biri döndü. "Ben neymişim beah!" dedirtti. Sonra gitti.

2. İhtimal vermediğim firma arayıp "pazartesi gel başla" dedi. 3 hafta sonra kovdu.

Ve daha nice iptal kararı verilmiş goller
  • vyava  (23.06.14 12:49:00)
evet.

geçen yıl eylül ayında çok istediğim bir TV işi olunca o an yanımdaki arkadaşların boynuna atlamıştım.
  • klassno  (23.06.14 13:49:01)
@vyava hep ofsayttan atmışsın be abi :(

  • r_u_h  (23.06.14 14:47:17)
lise sona geçerken sınıfta kalma ihtimalim vardı. kimyanın bütünlemesinden 45 alarak göt zoruyla geçtiğimi öğrenince okulun bahçesinde turlamıştım.

  • sensible soccer  (23.06.14 14:48:50)
üniversiteyi kazandığımda çok sevinmiştim, ay ne salakmışım o zamanlar :D internet cafe bir taneydi o zaman bizim semtte, sonucu öğrenmeye gitmiştim. öyle bir zıplamışım ki önümdeki sehpaya dizim çarpmıştı, sehpa kırılmıştı asdfasdgf

evlendiğim akşam da çok sevinçliydim, 4 saat hiç ama hiç oturmadan oynamıştım, 2 gün hasta yattım, bünye bitmiş :D

benim ufak-tefek mutluluklarım çok allahtan ama bu ikisi majör diyebilirim.
  • kerbeee  (23.06.14 15:06:01)