Fak badi mak badi

Selam ahali,
Şu fak badi olayını bir türlü çözebilmiş değilim. Yani ne bileyim çok ütopik geliyor yahu. Ben daha normal sevgili bulamadım kaç senedir, millet yok fak badi yok bilmem ne. Ben böyle bi şeyi bi kız arkadaşıma önersem, direkt tokadı yerim, ırz düşmanı olarak damgalanırım gibime geliyor. Millet çok şanslı belki de ne bileyim. Başkaları herşeyi çok kolay yapıyor belki, herşey bana zor anasını satiyim. Siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

fak badi si olan tiplere bakarsan çoğu saçma sapan tipler zaten. Elbette istisnalar vardır da. Erkekler ortamlardan çıkmayan marjinal takılmaya çalışan sürekli karı kız muhabbetinde olan tipler, kızlar da genelde ilginç olmaya çalışan yine ortamdan başka bir şeye girmeyen ilginç olmayı hedefleyen tipler. Bunlar bnim gözlemlerim sonucu gördüklerim. Gayet bilmediğim normal badiler de vardır ancak çoğunluk böyle gibi. Sen normal kızlarla takılıp normal şeyler hedefliyorsan pek göremezsin zaten.

  • akeara  (22.06.14 15:33:54)
Duygusuz sevişmek şans mı? Iyi düşün.

  • mandalina kokusu  (22.06.14 15:39:48)
fakbadiliği sevgililiğin bir üstü olarak görme. bir türlü sevgili olmayı beceremediğim, saçmasapan bir ilişkimiz olan kız, böyle bir teklifte bulunmuştu zamanında. ha olmadı ama olsun, yani "sevgili bile bulamıyorum" diye düşünme. fakbadi için sevgili bulmaya gerek yok, her an her yerden çıkabilir.

bana çok ütopik gelmiyor ya, işte insanlar sürekli birlikte vakit geçirmek istemiyolar ama "seksimiz yapılsın en azından" diye ara sıra buluşup sevişiyolar. çok inanılmaz bir olay olmasa gerek. benim açımdan inanılmaz olur yani, hiç fakbadi konuşması bile geçeceğini sanmıyorum önümdeki 10 yıl boyunca. ama diğer insanlar için, çok acayip bi şey değil.

hatta sana şöyle söyleyeyim, ekşide duyuruda fakbadi geyiği yapanları bırak, hiç tahmin bile edemeyeceğin insanların fakbadileri var. burdakilerden daha çok.
  • pescador  (22.06.14 15:43:13)
Ortam meselesi. Genelde sorunlu kadınlardır bunlar. Bir kadın düşün, ortamı gayet geniş, gece kulupleri , barlar, alkoller, bonzailer.. ve bu nedenle tek bir kişiye bağlı kalmak istemiyor. Doyumsuzluk ve birazda hayata karşı, diğer tüm yalnızlara karşı nankörlük aslında.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (22.06.14 15:49:12 ~ 16:05:03)
Pescador haklı, bazen sevgili olamayacağın insanlar çıkıyor. Öyle takılıyosun işte. Sevgili olma olayını çok hafife alıyorsunuz, psikolojik ve duygusal olarak adamın amına koyuyor. Koyacağına öyle takıl. Baktın yanlış yola gidiyor bi daha görüşmezsin.

Ha duygusal bi adamsan her halükarda boka sarıyor o ayrı mesele. Bende sarıyor yani.
  • roket adam  (22.06.14 15:58:14)
Fuckbuddy olmak zaten sevgiliye söylenecek bir şey değil ki sen ne yaptın kardeş :D:D Sadece senin kız arkadaşın değil, kadın-erkek herkesin sevgilisi tokadı yapıştırır herhalde :D Zaten sevgili olmayı düşünmediğin birisiyle takılırsın. Sevgilin yoksa, random bir bara git, azıcık düzgün bir tipsen boş çıkma ihtimalinin pek olmadığını düşünüyorum, en azından one night standin olur. Yakışıklı olmasan bile, gereğinden fazla sarhoş kadınların ne tiplere yazdığını gördü bu gözler:D

Elbette senden önceki akşam hangi tiksinç adamla yattığını, mantarını bakterisini umursamayacaksan, git bi dene kardeşim. Ha sevgilin varsa, bacaklarını kırarım.
  • pandispanya  (22.06.14 16:05:30)
benim yakin arkadaslarimdan bir kisminin olmustu. genelde doktora yapan tipler. duzenli olarak bulustuklari birer sevgilisi ve bunlarin yani sira fuckbadileri vardi. ha sorarsan iyi bir sey mi degil tabi, iki yuzluluk ve aldatma. neden fuckbudiye gidiyorlardi, cunku onlarda sevgilide bulamadiklari durustlugu, yapamadiklari seyleri buluyorlardi. fuckbadilik muessesesi aslinda, kankaligin bir asama ileri tasinmis hali. her seyi yapiyoruz, yemedigimiz o b.k kalmasin hesabi. mktir et kafayi yorma bunlarla. bu islere girenlerin sonu genelde iyi olmuyor, kimseye guvenleri pek kalmiyor. en son bu fuckbadi takilan arkadaslarin cogundan, "ya yasitlarimiz evlendi cocuklari vs var bizim halimize bak, bize gelecek birileri yok "gibi sesler cikmaya baslamisti..

  • ubi dubium ibi libertas  (22.06.14 16:21:54)
çünkü amına koduğumun hayatı adil değil. kimine kepçeyle verirken kimine hiç vermiyor bu kadar basit. fazla düşünmene gerek bile yok. ya da gözünü karart git bir aktiviteye bara mara uçana kaçana yaz belki olur.

  • fransızkalanadam  (22.06.14 16:45:19)
lan ben ki aynen senin gibi düşünürüm, netten şans eseri tanıştığım ve pek de sallamadığım, yer yer dalga geçtiğim bir kızla 2 kez yattım. ne duygu vardı işin içinde ne bişi. heralde fak badi tanımına uyuyor işte. daha o kentte kalsam daha da olurdu da atandık falan ıvır zıvır.

kısacası tamamen denk gelmeyle ilgili bir şey. 3 aydan uzun ilişkim olmadı benim hiç.

her şeye rağmen hayat bazen çok acımasız ve kimi insanlar sandviç yapmaktayken biz mal mal video izliyoruz işte.
  • siradisi00  (22.06.14 16:55:27)
Bir başka şehir efsanesi bu olay, görmedim duymadım hiç. Hakkaten var mı böyle birşey.

  • rhan  (22.06.14 17:24:04)
sevgili olmak kolay bir iş mi sanıyorsun? 1 full time employee'sin.

bazen insan emekli olmak, çalışmadan da benefitlerden yararlanmak ister.
  • [silinmiş]  (23.06.14 21:31:32)
fakbadi dedikleri parası olan adamlar. yediriyor, içiriyor, gezdiriyor pompalıyor iyide yapıyorlar, zaten kadınlarda pompa için birlikte oluyor. tabi marjinal olanlarıda vardır elbet karşılıksız yapanı ancak toplumun büyük bir kesimi bu.

  • gokhan atestepe  (26.06.14 02:00:27)
çevrenle alakalı. anladığım kadarıyla kapalı bir çevren var bence de yapma tokadı yersin.

  • irsh92  (26.06.14 11:07:56)
fuckbuddy yeni bir mevzu değil. adı türkiye'de yeni yaygınlaştı sadece. genelevlerin masaj salonuna, fahişelerin eskortlara dönüşmesi gibi düşünebilirsin.

ayrıca mandalina haklı. ben duygusuz sevişilen porno bile izleyemem mesela. sevişirken aşkı hissetmek istiyorum. sevişmek için de sevişilir elbet. ama düzene dönüşürse sıkıntı. bir olur iki olur.

bir de gerçekten ne tiplerin fuckbuddy olduğunu bilsen feleğin şaşırır. ben kulaklarımla duydum gözlerimle gördüm dedim pes. en yakın arkadaşı, köylüsünün eşiyle düzenli yatan adam tanıyorum. ikisinin de üç tane çocuğu var. adam yakışıklı cevval bir tip de değil. kısa boylu kılıbık bir herif. ve kadın kapalı. kulaklarımla şu cümleyi duydum bak: namazımı kıldım, kuranımı okudum, çocukları sokağa yolladım seni bekliyorum.
  • oraletarya  (26.06.14 11:20:47)
fakbadi olanlara karşı korkunç bi önyargı var anladığım kadarıyla. biri para yediriyorlar demiş, biri boş beleş/sorunlu tiplerin işi demiş. hey maşalla.

kısaca şöyle söyleyeyim ben, yanındayken mutlu hissettiğin ama sevgili olmak istemediğin, ollduğunda boka saracağını düşündüğün insanlarla fakbadi olursun zaten. friends with benefits diye bir şey çıktı son zamanlarda gerçi, o işleri çok karıştırdılar. o kadar karıştırmasalardı iyiydi. benim eyyorlamam bu kadar.
  • john lee hooker  (26.06.14 11:22:35)