mit olur cia olur kgb veya mosad farketmez ajan olmak istiyorum

universite mezunuyum.

almanca ve ingilizcem mukemmel.

ingilterede ve almanyada yasadim ama su an baska bir ülkedeyim.

cok basit bir is yapiyorum ama aksama kadar 1000 lerce insanla yüzyüzeyim.

bekarim.

nereye nasil basvurayim, aranizda ajan varsa lütfen yardim etsin.

kariyer.netten cv gönder.

  • rectoa  (20.06.14 13:10:53)
Bizim mudurle bi konusayim bakalim.

  • kerbeee  (20.06.14 13:11:30)
@rectoa o tarz bi ilan bulamadim

@kerbeee kardesim sana zahmet lütfen, bu arada hangisindesin?
  • ivettivett  (20.06.14 13:30:42)
eveeeet, herkesin birbiriyle daşşak geçtiği bir duyuruya daha hoşgeldik.

  • bili  (20.06.14 13:33:02)
ikametgah, iyi hal kağıdı, son 3 ayın ödenmiş elektrik ve su faturalarını al gel, pazartesi başla.

  • pandispanya  (20.06.14 13:35:34)
mit internet sitesine cv bırakabilirsiniz. sitede böyle bir kısım mevcut.
ayrıca, siz onları değil, onlar gerekirse sizi bulur.

  • ete summer  (20.06.14 13:37:08)
fark etmez diyerek baştan kaybediyorsun zaten.

  • baldur  (20.06.14 13:37:44)
onlar seni bulurlar artık.

  • tresrichesheures  (20.06.14 13:39:48)
boyle ajan olunmaz pampa. daha nereye basvurman gerektigini bilmiyorsun.

mesela diyelim ki cia'de ajan olmak istiyorsun, once kgb'de ise basliyican, topladigin kadar bilgi toplayip oyle gidicen cia'e, direkt alirlar ise seni.
  • nawres  (20.06.14 13:47:29)
  • cemiyetin unlu simasi  (20.06.14 13:49:32)
pazartesibasla@mit.gov.tr mail adresleri

  • exbono  (20.06.14 16:47:37)
sultanahmet'e gidip bir zenciyi gözüne kestir, yanına gidip hey gel buraya serseri de. o da sana hey bayım ben vergilerini düzenli ödeyen bir amerikan vatandaşıyım desin. hevesini al kanka. :(

  • patr  (20.06.14 17:07:26)
alacağın eğitimler bahsettiğin kurumlara yük teşkil edecek. dil dışında ne bilirsin? düz kontak yapar mısın? havada karada denizde her türlü taşıtı kullanabilir misin? tüm bu kalifikasyonlara rağmen 3 kuruş maaşa gizem içinde yaşayıp her an kelle koltukta gezebilir misin?
bulunduğun kurum seni bir ülkeye veya başka bir kuruma gitmekle görevlendirecek ama çoğu zaman kendi imkanlarınla gideceksin, top level olmadan da seni kurtarmaya nah gelirler, başının çaresine bakacaksın.
bildiklerim bunlar, bide böyle kolay ifşa olmaman gerektiğini biliyorum. eğer hazırsan @kerbeee ile görüşmelere başlayabilirsin.
  • blossom  (20.06.14 17:12:43)