sorumsuz eniste

Kuzenim yari alkolik olan babasinin yaptigi bi hareketi anlatti. Uyuz oldum, sizin de fikrinizi almak istiyorum. Yas cok farkimiz yok ama kardesim gibi, onu koruma egilimindeyim. Hem kardesi yok, hem cok yalniz bi insan bi elde enistem olacak herif cok sorumsuz egosunu da surekli ezip duruyor kizin. Mevzuya gelirsek, herif baya ickici. Haftanin yarisi zom. Dun geceyarisi da eve ickili gelmis, neyse kuzen yatmis sonra. Sabah okula gitmek icin kalktiginda, baba salonda muhtemelen gece izledigi pornonun da etkisiyle donsuz halde koltukta yatiyor. Garibim tabi kacma kacmis evden, halama da bisey soylememis ama ben cok sinir oldum. Kiz cocugu olan insan boyle sorumsuzluk yapar mi? Kuzen 24 eniste 50lerde. Annene soyle mutlaka dedim kadin tiksinmesin kocasinda soylemicem diyor.

Siz ne dersiniz, bu herif hep ickiciyci de iyjce bokunu cikardi sanki. Insan kicini toplayamaz mi?

Halamin cok pisirik bi tip oldugunu eklemesem de anlamissinizdir sanirim, beb kuzenimi dusunuyorum. Zaten hassas bi insan iyice delirtecekler.

tablette porno mu acikmis kuzenin baktiginda? gece porno izledigi bilgisini nasil edindiniz?

donsuz halde yatiyor olmasinda kuzeninin annesinin de payi olamaz mi? belki sarhos kocasina bi guzellik yapmistir?
  • nawres  (17.06.14 14:29:23)
açıkçası bu durumdaki biri, başka gün kafayı çekince daha kötü şeyler yapabilir kendinde değilken.
söylemek istemiyorum açık açık ama malesef aklıma bu geldi.

  • innerbliss  (17.06.14 14:34:09)
Porno kismini bikac kez daha farketmisler, ordan cikarimlamis

  • prisoner  (17.06.14 14:40:52)
adam zaten salonda yatıyorsa karısının tiksinmesi/tiksinmemesi pek de durumu değiştirmeyecek gibime geldi. mutlaka söylesin. öyle adamdan bu zamana kadar tiksinmeyen insan kendinden utansın ayrıca.

  • loveinaflipbook  (17.06.14 14:41:08 ~ 14:41:36)
Innerblis aynen. Benim de aklima o geldi, evde bu kadar umarsiz olan biri disarda buldugu delige sokuyodur acikta biraktigi seyi.

  • prisoner  (17.06.14 14:41:47)
Babasıyla konuşması lazım "utanmıyo musun amk" diye. Belki adam kör kütük sarhoşsa o bilinçsizlik haliyle sızmıştır. Kalktığında o da utanmıştır diye düşünüyorum. Başka bi çözüm yolu ben göremiyorum. Sonra da alkol tedavisi için ikna edebilirlerse ayrıca şans olur.

  • pandispanya  (17.06.14 14:44:44)
tavir alsin babaya.

  • o da olur  (17.06.14 14:56:12)