kredi kartı limiti

aklımda bir motorsiklet var. 11 bin lira civarı. kredi kartına 7 taksitle satıyorlar.

lan 12 bin lira limiti olan kredi kartı mı olur amk, deli mi bunlar? benim annem emekli banka yöneticisi, kartının limiti 5 bin lira. ne ayak bu bilen var mı?

bizim dünyamız mı çok küçük?

millet harcasın diye. Benim pederde 20 binden fazla limiti olan kart vardı, düşürttürdü.

ben de 400 lira limitli kartın borcunu ödeyemedim. Elimden aldılar. 3 bankadan ret yedim bu yıl, yeni kart istedikten sonra. Demek elimde öyle kartlar olsa nanay olacağım.
  • oğlum çok zor lan  (15.06.14 22:31:43)
kredi kartı limitim kavgada söylenmez, istersem mercedes a 180 alırım kredi kartına.

  • [silinmiş]  (15.06.14 22:48:48)
10 12 bin lira pek bir sey degil hocam, standart gold kartin limiti 7500'den basliyor.

  • brawler  (15.06.14 22:59:14)
90.000tl limitli kredi kartı olan birini tanıyorum. ve bundan başka kartları da var.

  • yakuza123  (15.06.14 23:05:13)
Dünyada bir kredi kartıyla alınmış jet var.

  • Lim5  (15.06.14 23:31:40)
2 yıllık çalışanım kredi kartı limitim 26bin tl
sormadan arttırıyorlar

  • facebook  (15.06.14 23:54:04)
400 lira ile başlayan işte üniversiteli kartımın şu an limiti 6600 TL. yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. sadece ilk aldığımda 400'den 700'e talep ederek çıkarttırmıştım. gerisi kendiliğinden geldi.

ayrıca bir iki ay önce ing bank'tan bonus kart aldım 4400 TL de onlar da limit vermiş.

sadece 6 aydır sigortalı olarak çalışıyorum ve sigorta prim matrahım 4000 tl olarak gözüküyor.

mümkün yani her şey.
  • pomolilik  (16.06.14 00:05:52)
Kendi calistigim bankada 1000 tl imit varken ve arttirilmasini kesinlikle istemiyorken (somururum ben onu) garanti olacak olan o banka 6000 lira limit verdi benim hayatimda sahip oldug 2 karta. Yani oyle coğacayip bi limit degil. O karti kapattirmayip 6 ay duzenli odeme yapsam 12 bin yaparlardi uca uca.

Sonucta sen ne kadar alir ve odeyemezsen banka o kadar faiz aliyor. Bu konuda musteri dostu tek banka hsbc. Olsen 1 yudum su niyetine 1 lira vermez eger cidden odeyemeyecek durumdaysan. Musterisen faiz almamak istedikce yine papaz oluyor ama
  • ardilla  (16.06.14 02:03:37)
Kredi kartı limitleri neye göre belirleniyor bilmiyorum ama zamanında sıradan maaşlı bir çalışan olarak aldığım makul limitli kredi kartımı zaman geçtikçe, özellikle de kredi vs kullandıkça 20 bin küsür liraya çıkardılar, en son sanırım 27 bin lira oldu, aynı şartlarda aldığım bir başka kredi kartımın limiti hala 2900 TL. Çok önceden bir başka kredi kartım vardı, limiti çok düşüktü, arttırım talep ettiğimde yapmamışlardı, aynı banka daha sonra aynı kredi kartının limitini ben talepte bulunmadan 20 binin üstüne çıkardı. Tüm kartlarımı bir araya toplasam 3-5 motosiklet alırım ama nasıl öderim onu bilemem tabi:)

  •   (16.06.14 19:08:57)