ozur dileyerek gercekten bilmiyorum soruyorum

Bu eksi duyuru ve sozlugun bagla tisi nedir? Yani ben gidip orayada cat diye yaziyor muyum.? Bu yanda i olunca ne es olunca ne oluyor..onlara plaket filan mi veriliyor? Neden bu sinif ayri mi? :/
Dalgacilar yazmasin insan gibi sordum..

yazarlarda olup i lerde olmayan seçenekler var.
ispiyon gibi.

sebebi sözlüğün uzantısı olması yoksa sözlük uzantılı olmasa bu kadar popüler olmazdı bu sürede.
  • basond  (14.06.14 20:26:43 ~ 20:27:22)
sadece eslilerin görebileceği şekilde ayarlanabiliyor duyuru açılırken. onun dışında bir fark yok galiba.

  • sutlu nescafe  (14.06.14 20:30:34)
çünkü duyuru ilk kurulduğunda sadece sözlük yazarları kullanabiliyordu adı üzerinde ekşi duyuru. sözlük dışında internet kullanıcılarının kayıt olabilmesi sonradan eklendi. böyle olunca da önceki kayıtlı kullanıcılar ile yenileri karışmasın diye i ve es ayrımı getirildi işte.

  • birisi.  (14.06.14 20:31:04)
Ee?tik attin tık !attin niye onemli noluyorr ?

  • Barbunya2  (14.06.14 20:37:15)
Ekşi sözlük yazarları tüm duyuruları görebiliyor. Internet kullanıcıları ise yalnızca duyuruyu açan izin verirse görebiliyor. Bence en büyük fark bu.

  • canercuxy  (14.06.14 20:41:20)
Hiic guzel anlatamadiniz ..herkes "bence bence "diyor kimse kesin net noluyor bilmiyorr.bencee..

  • Barbunya2  (14.06.14 20:43:48)
bak şimdi ben duyuru kullanıcısım "i" yazacak

  • rapon  (14.06.14 20:47:13)
şimdi de sözlük kullanıcıyım "es" yazacak

  • rapon  (14.06.14 20:47:46)
hem plaket filan mı veriliyor gibi saçma bir şey yazmışsınız hem de dalgacılar yazmasın demişsiniz.

ilginç.
  • mea maxima culpa  (14.06.14 21:09:23)
Niye sacma olsun yani ne oluyorun karsiligi o plaket mi veriyorlarr??
Mea maxima

  • Barbunya2  (15.06.14 02:26:47)