karşı cinste zaaflarınız neler?

ne görünce mesela aklınız başınızdan gidiyor, ne olunca dişlerinizi sıkıp bırakın yumruğumla öldüreyim amirim diye kendinizden geçiyosunuz? hadi tamam o kadar sancılı ve yoğun olmasın ama neyi fazla etkileyici buluyosunuz, var mı öyle zayıf noktalarınız? yaş ve cinsiyetle birlikte belirtirseniz hoş olur.

Beni seviyor olmasi 19/K (kips)

  • Idonthaveausername  (11.06.14 23:07:52)
Ilk goz temasi ve gulusu

Bayan kismiyim
  • brnbrs  (11.06.14 23:08:01)
gobei acik olmak, kisa tisortler falan oluyo ya onlar

19, erkek, istanbul, gobek kizlar eklesin

edit: ekleme yapicam; altta @vfgerty'nin dedigi gibi espri anlayisi olan kizlar hep zihnimde cok derin yer etmistir.
  • hjarteblod  (11.06.14 23:08:18 ~ 23:41:38)
Beyaz ten. Duzgun burun. Bi de kaş onemli.
22/K

  • earthangell  (11.06.14 23:09:15 ~ 23:10:00)
Kıvrımlı kalça. Göt. Popo. 23/Erkek

  • armagan  (11.06.14 23:09:23 ~ 23:09:52)
beyaz ten, kızıl saç

  • mayeskuel  (11.06.14 23:10:13)
ten acayip cekici geliyor bana, zaten yaz da geldi. acik omuz, hafif bronzluk ve ferah bi krem kokusu ah tutmayin beni en sevdigim üclü : )

  • ben de  (11.06.14 23:10:50)
Basketbol şortu =D kafayı yemiş olabilirim, bunu sorgulatmam yalnız =D yaşımı cinsiyetimi söylemem :p

  • pandispanya  (11.06.14 23:10:52)
dövme, piercing, hafif goth luk.

Spanking eklersen güzel oluyor. (29 Male)
  • anonymice  (11.06.14 23:11:23 ~ 23:11:58)
açık kahverengi saç, mavi göz, kusursuz yüz hatları.
sms111.org gibi. kendisiyle twitter kullanırken -1,5-2 yıl önce- sohbet etmişliğim de var antrparantez.

23/e
  • papillon7  (11.06.14 23:11:59)
kirli sakal,içten gülümseme,yapılı bir vücut.
21/K

  • tuborg yesili  (11.06.14 23:12:14)
espri anlayışı olan kızları aklımdan çıkartamıyorum. yıllar geçse de unutamıyorum.

28 erkek
  • vfgerty  (11.06.14 23:13:13)
güzel, sarımtırak bir hatun görünce, ne bileyim vücut hatları beni benden alan, biraz da zeki bir kız olunca içim yamuluyor. kafamı göğsüne koysam, hiç kalkmasam, yüreğime sokana kadar deli gibi sarılsam diyorum bazen.

yani güzellik+iç güzelliği+sarı olması

23 e
  • lesmiserables  (11.06.14 23:14:22 ~ 23:24:24)
boyun.
boyun güzelse aşağılara doğru bakıyorum:)

  • yalnux  (11.06.14 23:15:33)
sakal, gamze, kısacık saç, uzun boy, fit, hatta biraz zayıf, şort. kadın/yaş biraz var. asdfafsd her halttan da etkileniyormuşum :(

  • kerbeee  (11.06.14 23:17:56)
ince ayak bileği, örülü saç, kocaman göz.

28/e.
  • devorgilla the gunslinger  (11.06.14 23:19:21)
Kil tuy.
lokasyon olarak; gogus, gobek, kasik, kol, yanak ( tabi bunun adi sakal biyik oluyor), bacak...

recepli espiri yapmayin cok rica edicem.

Ses. Bilmiyorum nasil bir ses ama bazen bazi erkeklerin sesi icimi gidikliyor.

Eller. Erkek eli her turlu cekici bi organ, cok nadiren eooyh demisimdir.
  • cecilia  (11.06.14 23:22:43 ~ 23:28:04)
vallahi de ses.
görsel olarak bişey söylemem gerekirse kesinlikle kaş göz boy pos ıvır zıvır değil. nadiren yapılan bazı mimikler veya hareketler. herkesin kendine has oluyor. mesela birinin sigarayı içine çekişine deli oluyordum :)
29/k
  • kül  (11.06.14 23:24:44)
Ayak dekoltesi

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (11.06.14 23:28:49)
Güzel eller ve burun. Mimiklere dikkat ediyorum bi de çok anlatamam onu tam tabi. Erkekim

  • tescillimarka  (11.06.14 23:32:10)
kızıl saç, beyaz ten, yeşil göz. bi de hafif çilliyse sanırım direkt kuyumcuya koşarım. çok emin olamıyorum çünkü henüz karşılaşmadım böyle bir elfle.

  • baba jo  (11.06.14 23:32:23)
Kaslı vücut
Uzun boy
Kirli sakal
Düzgün konuşma, telaffuz
İri kemikli düzgün parmaklar
d.haber3.com

Edit: 27/k
  • buzbebek  (11.06.14 23:38:45 ~ 23:39:14)
manyaklığı

  • kosun lan mevzu var  (11.06.14 23:39:06)
puppy eyes. boyle :(
www.reactionface.info
www.etonline.com

bide burnu guzelse kayitsiz kalamiyorum. cok az var cunku.
  • madeleine elster  (11.06.14 23:55:26)
Kirli sakal ve ara sıra sakalını kaşıması.

  • immortal  (11.06.14 23:56:22)
Hayret.. hic soylenmemis.. meme.. centilmenler tabi. Diyememisler meme got meme got diye seyler..

Memeye ihtiyac duymamasi icin 6 puan uzeri almasi gerek asagidan..

Onun harici minyon +2 puan

Beyaz ten +2 puan

Kizil sac +2 puan

Renkli goz +1 puan..

Yuvarlak kalca +1 puan

Guzel bi sirt +1 puan

Cicekli bocekli elbiseler +2 puan.

Efil efil ve bol giyim tarzi +2 puan
  • ibomiu  (11.06.14 23:58:58)
sakal. karl marx sakalı alabildiğine sakal kumral ya da kızıl olmalı rengi bir de sarı da olur

  • çekirdek kabuğu  (12.06.14 00:01:16)
Zeka, kararlı duruş, birey olabilmiş olma ve konuşmalarının içeriği.
30/k

  • aychovsky  (12.06.14 00:07:04 ~ 00:48:56)
1- ibne taklidini iyi yapan erkekleri severim. ibneleri de severim. ama ibne olursa olmaz, taklitte kalsın mümkünse.
2- bide sese karşı bi takıntım var. kalın değil de, böyle tonlaması güzel olsun çok olmasa da hafif ince olsun.
3- yolda köpek görünce dönüp seven yarası beresi var mı diye kontrol eden adamı da ayrı seviyorum.

edit: 22, k.
  • blossom  (12.06.14 00:16:03 ~ 00:16:29)
niye tik yok!!!????
bundan sonra gelmem anketlerine bye

  • madeleine elster  (12.06.14 00:17:04)
meme- sarkmamış, arası açık olmayan, kavradığında taşan, uçları yana doğru gitmeyen, boynun hemen altından büyümeye başlayan bir meme beni benden alır.

24/e
  • allahinadiylaoku  (12.06.14 00:21:17)
makyajsız,rahat,salaş,esmer iri göz ve dudaklar yeterli sanırım abartmayalım :D öyle biri yok çünkü :D 25/e

  • gündüz m  (12.06.14 00:22:59)
türk kızlarında kıvrımlı kalça,cool duruş ve zeka.

genel olarak ise uzun bacak veya dar kalça (küçük estetik göt yani) beni alır götürür.

23. Errrrkek. Polonya.
  • rudeboy  (12.06.14 00:24:47)
zarif ve kendinden emin olması.

  • kamera motor  (12.06.14 00:25:12)
turuncu sac haci. oluyom bitiyom. cil ve yesil goz de varsa yaninda yeme de yaninda yat.

bir de minyon kizlar, kisa boy ufak vucut. yukardakiyle komboysa evlenirim bile :(

21, e

edit: babajo +1 desem yetermis.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (12.06.14 00:30:33 ~ 00:34:24)
güzel burun
sade göz makyajı
natasha khan örneğin www.studentnewspaper.org

hasta olunca dudakları şişiyor bazılarının çekici olay
her daim iyi imaj vereyim diye gülenler değil de içinden geldikçe gülümseyenler

çiçekli böcekli giyinenler +1
kısa tişörtler +1
  • volkatina  (12.06.14 00:38:22 ~ 00:39:51)
a.k gelin hepimiz ele ele atlayalım köprüden. bu nedir arkadaş.
www.youtube.com

hoşlandığım (bkz: dişi sivrisinek)

ben (bkz: dişi sinek bile girmeyen öğrenci evi)

şimdi buraya şundan şundan hoşlanıyorum diye yazacak olsam, gider bir sigara yakarım
  • Thunderbirds  (12.06.14 00:41:18 ~ 00:43:57)
ait olması, sahiplenmesi.

  • icim urperiyor  (12.06.14 01:04:09)
tikini vermediğim arkadaşlardan özür diliyorum, garip bir şeyler oldu ve bazı cevaplar bana daha sonradan göründü. ya da ben gözden kaçırdım. o yüzden aradaki bazı cevaplar tiksiz kalmıştı. şimdi hepsini okuyup tikledim.

ben "beğendiğiniz özellik"ten ziyade, sizi derinden sarsan "zaaf"ları sormuştum. ya soruyu yanlış anladınız ya da duyurudan kimsenin yanına bile yaklaşmamak lazım. bu ne lan, her şeye zaafınız var :(
  • pescador  (12.06.14 01:24:07)
zeka, işine/okuluna/hobilerine odaklanıp sevmesi, beyaz ten renkli göz koyu olmayan saç/kıl yapısı (kollar mesela), bir de elleri. 19K

  • harekatamiri  (12.06.14 01:28:52)
güzel bir duruş ve omuzlar. dirsekten bileklere kadar olan kısmı da çok beğeniyorum bir de kemikli bileği güzel bir saat örtüyorsa harika.

  • legolasin son oku  (12.06.14 01:29:03)
Bebeksi degilde ciddi sert ifadeli bir yuz, asla kilosu fazla olmayan genel vucut, uzun duz saclar, bogurtlen rengi ve kizil saca ayrica bitiyorum, biraz uzun boy, standart olarak dolgun gogusler, oturup dogru durust muhabbaet edebilecegin akli basinda bayanlar, kolun omuzdan dirsege kadar olan kisminin fazla yagli olmayip ince olmasi, haliyle duzgun bir kalca, cicekli micekli desenli taytlar, ciddi durus, dugun nikah olmadikca ruj surmeyenler, businesswoman giyimliler. 35 yas ustu bayanlar, agir basli bayanlar.

Birde bu kadina asigim nerdeyse ama evli: www.aceshowbiz.com

26/E
Edit: gogus ve kalca haric diger hepsi hakkaten zaafim.
  • delifaruk  (12.06.14 01:31:55 ~ 01:36:19)
meme
hafif ukala tavırlar
meme
zeka
meme
kıvırcık saç
meme
ince bel
meme
biçimli baldırlar
meme
beyaz ten
meme
güzel göz
meme
ince el ayak bilekleri
meme
  • kyha  (12.06.14 01:34:27)
"neyi fazla etkileyici buluyosunuz" demişsin, biz mi bilememişiz? :D

  • kerbeee  (12.06.14 01:34:59)
zekâ
yüzdeki anlamlı ifade
gözlük
feromonlar
gülen gözler
büyük, kara gözler
kalın, keman ya da kalem kaşlar
uzun kirpikler
ağızın gül kokması

fossa jugularis, yani şu çukur:

upload.wikimedia.org

fossa poplitea, yani şu çukurlar

watermarked.cutcaster.com

philtrum, yani şu:

3.bp.blogspot.com

ayak tabanındaki kavis

küçük eller, ojesiz tırnaklar

ince ayak bilekleri

salınarak yürümek (yürürken leğen kemiğinin hem x ekseninde, hem y ekseninde hareket etmesi. egzersizle filan olmaz bu, varsa vardır, yoksa yoktur. z ekseninde de hareket var mı, onu henüz çözemedim, o kadar uzun süre de bakılmıyo, ''gözlem yapıyom ben yaaa, ne vuruyonuz!!!'' demek de istemiyorum, AutoCAD öğrenip modellemeyi düşünüyorum)

geniş leğen kemiği

gelişi güzel toplanmış uzun saç

kuaförden çıkmamış saç

makyajsız yüz

ve zarafet

amma amma,

ille de Roman olsun!
  • compadrito  (12.06.14 03:16:41 ~ 04:13:16)
-> beyaz ten + kızıl saç
-> büyük, dolgun göğüs (b cup da olur. kate upton'ın fazla büyük)

espri anlayışı, bakışlar ve gülümseme de elbet önemli ama zaaf bunlar :)

26/E
  • nawar  (12.06.14 03:21:18)
Kişilik + muhabbet + ufuk Ciddiyim

  • fiber  (12.06.14 03:27:33 ~ 03:30:06)
hafif kusur.

  • hayatkısakuşlaruçuyor  (12.06.14 04:24:57)
güzel bir boyun
güzel ses
renkli göz
siyah tek parça kısa elbise (Yakışana yakışıyor)
kısa kot şort
göğüsleri biraz serbest bırakan sütyenle giyilmiş hafif bol bir bluz
nefes alması
  • roket adam  (12.06.14 09:04:36)
minyonluk
güleryüz
kibarlık
32e
  • groovettyn  (12.06.14 09:20:37 ~ 12:55:20)
Bebek yüz, zarif vücut yapısı, beyaz ten.
(Bir de hafif şaşkınlık)

33, E.
  • arnold schwarzeneger  (12.06.14 09:45:03 ~ 09:45:41)
düzgün tırnaklar, gür saç, temiz cilt+sakal+ense, beyaz dişler, uzun ve güçlü vücut, güzel gülüş, temiz ve güzel kokmak, iyi huylu ve sevecen bir mizaç...
30+F

  • aithra  (12.06.14 11:15:49)