tarçın'ı özleyen var mı lan?

çocukken de nefret ederdim.

hele o kakule yok mu amk bilmişi papağansın lan sen!

nasıl bir müziği varsa kulağıma kazınmış yıllardır duruyor.

tarçının arkadaşları gülçin nurçin ve yalçınla
ister misin tanımayı kakuleyi tarçın ı
elmır onlara gelince çocuklar sevinince
tarçın sana gülümser ne bilmek istersin der
bir tohum filizlenir serpilir çiçek açar
sırlar açığa çıkar ve meraklanır çocuklar
çın çını çın çın çık ortaya tarçın

tekerleme gibi.

ben de sevvmez hatta nefret ederdim. ama özlemişim. işin garibi neredeyse izlemezdim. nasıl ezberlemişsem şarkıyı. tekerleme gibi.
  • dahinnotha  (08.06.14 01:54:27)
O elma cignemesine uyuz olurdum. Videosu varsa biri eklesin. Öyle kemçük öyle mıymıntı bir tip yok.

  • Lim5  (08.06.14 02:03:18)
O ne dedim ve baktım.
Bana denk gelmemiş, kendimi şanslı hissediyorum.

  • kaymaktutmayansicaksut  (08.06.14 02:05:02)
Çocukluğumdan bir çok anıyı günümüze taşımış olmama rağmen ilk defa suydum

Hatta başlığı okuduğumda "ah yaa, sanırım bir köpek ölmüş, onu hatırlatıyor arkadaş.." dedim. Böyle saçma bir şey aklıma gelmemişti doğrusu :)
  • hamurumdaki ayrilik tozu  (08.06.14 02:12:18)
Ben benden onceki nesilden heralde diye hic acip bakmamistim MEGER BENDEN SONRAYMIS. Nasil oldu bu ya daha 25 yasindayim. :(

  • ay nov kung fu  (08.06.14 02:13:01)
lan böyle bir şey vardı de mi? uu çok garip hissettim şu anda. özlemedim ama varlığı hatırlamak iyi hissettirdi. ancak imdb'de yokmuş ya ona üzüldüm şimdi.

örnek: www.youtube.com
  • acccra  (08.06.14 11:55:00 ~ 14:31:35)
oha çok yaşlı hissettim kendimi ben bunu izlemedim la

  • damla cikolata  (08.06.14 12:40:39)
samanyolu tv'de yayınlanıyordu bu program. belki o yüzden pek tanınmadı.

  • dahinnotha  (08.06.14 13:54:11)