tombik olmak için

er kişi kilo alamıyor. neler yapmalı, yemeli şöyle bir 10 -15 kilo için?

sabah normal bir kahvaltının yanında bir kase eti cici bebe yiyecek.

öğlen 3 adet sosisli.

ara öğün her türlü zararlı atıştırmalıklar

akşam : protein karbonhidrat ağırlıklı beslencek.

yatmadan önce eti cici bebe yanında fast food yiyecek.

20 kilo garanti 1 ay içinde.
  • false pretension  (07.06.14 19:01:12)
akşamları (7'den sonra) ekmek arası olarak yiyecek tüketmeli. ne yerse yesin ekmek arası yesin.

  • edip  (07.06.14 19:07:35)
10-15 kilo almak isteyen bir insan zayıftır. zayıflık bünyesel bir olay. diyetisyene gidip anlat derdini. kafana göre kilo alman hem zor hem tehlikeli.

deli gibi yesen de bünye bir yere kadar kabul edecek sonra afallayacak.

bir de size çok özeniyorum amk ya. nolurdu göbekli olmayaydım?
  • nodrap  (07.06.14 19:08:27)
Spor şart.

  • jonturk  (07.06.14 19:12:34)
kendi beslenme düzenimi yazıyorum.ayda 5 kilo garantili.

SABAH: kahvaltı yapılmayacak, uyandıktan bir kaç saat sonra bisküvi, tatlı ne varsa yenilecek.eğer varsa yarım kutu cicibebe bi bardak ılık sütle karıştırılıp yenilecek.

ARA ÖĞÜN: mutlaka karbonhidrat alımı yapılmalı.ben genelde açma, simit gibi şeyler tercih ediyorum.ama yağlı bir börek de oldukça yerinde seçim olur.Hamurişinin ardından kahve+çikolata

ÖĞLE: sebze+yoğurt gibi sağlıklı şeyler ekmekle birlikte tüketilecek.

ARA ÖĞÜN: 3-5 bisküvi-kurabiye, 1 muz, varsa akşamdan kalmış makarna

AKŞAM: ne yenildiğinin çok önemi yok ama yemekten önce çorba içilmesin.çorba ve salata tok tutuyo, aynı zaman da yoğurt da.bu üçü yenmesin, ekmeğe devam..

ARA ÖĞÜN: tatlı, yaz aylarında oldugumuz için çikolata kaplı bi dondurma tercih edilebilir.

YATMADAN ÖNCE: eğer dışarıdan yemek soyleme imkanı varsa pizza, ıslak vs..evde yapılacaksa yarım ekmeğe tost veya patates kızartması
  • lampetia  (07.06.14 19:23:37 ~ 19:24:10)
Cıps yesın full..

  • yemektehamsivar  (07.06.14 19:53:55)
o beden, o er kişiye 35 yaşından sonra da lâzım olacak. şimdiden içine sıçmasa, çoğzel olur.

  • compadrito  (07.06.14 19:55:38)
aynı sorunu bende yaşıyorum. yazanların hiçbiri işe yaramayacak. spora başlasın. ancak öyle kilo alabilir.

  • allanpoe  (07.06.14 21:36:29)
Yağlanarak kilo almanın kimseye faydası yok. Spor yapsın, protein ve sağlıklı yağ alımını arttırsın.

  • arnold schwarzeneger  (07.06.14 22:05:56)