En son ne zaman hüngür hüngür ağladınız?

Ben babaannemin ölümden beri, bugün yayınanan kardeş payı bölümünde salya sümük ağladım, bir saat boyunca ağladım.

İnsanlar, babalar anneler ölmesin be. Çocuklarda ölmesin.

kardeş payı ağlattı

  • asilyis  (06.06.14 00:45:02)
Valla daha yarım saat olmadı.

  • buff  (06.06.14 00:47:38)
En son iki hafta önce anneannemin bana zamanında yazdığı aşırı duygu yüklü bir yazıya 15 yıl sonra denk gelince böyle resmen hüngür hüngür hhhıııaaaaaaaaa diye ağladım :D:D:D

  • pandispanya  (06.06.14 00:48:50)
Dün, sebepsiz yere, gözlerim şişene burnum kıpkırmızı olana kadar ağladım.

  • kaymaktutmayansicaksut  (06.06.14 00:49:27)
8 yıl önce babam öldüğünde. O günden sonra 1-2 kere ağlamışımdır.

  • armagan  (06.06.14 00:50:32)
erkek adam hüngür hüngür ağlamaz ya, sessizce böyle yaşlar akar gözünden. hadi en fazla bi hıg hıg hıg olur o kadar
ben hiç salya sümük ağladığımı hatırlamıyorum.
gelecekte ne olucam kaygısı olan zamanlarda(2-3 ay öncesi) sıkıntıdan ağlamıştım hatırladığım en son bu.

www.youtube.com
böyle ağlayan yoktur herhalde
  • Thunderbirds  (06.06.14 00:50:52 ~ 00:53:30)
Bugun agladim. Kardes Payi'ndan bagimsiz olarak. Onu da azicik izledim ama baktim yine aglamama sebep olacak kapattim.

  • ay nov kung fu  (06.06.14 00:51:52)
9 yaşında annem öldüğünde. Bi daha da ağlamadım. ağlamaktan beter oldum ama ağlamadım.

  • justinho26  (06.06.14 00:53:09)
10 sene once annem oldugunde. ondan sonra hic aglamadim galiba en fazla gozum dolmustur.

@thunderbirds o zamanlar 40 yasinda dag gibi babam cocuk gibi aglamisti hic unutmam.
  • mattiadestro  (06.06.14 00:54:58 ~ 00:56:16)
1.5 - 2 ay önce. kafam yerinde değildi ama farklı şeylerin etkisi altındaydı.

  • tescillimarka  (06.06.14 00:55:22)
hungur hungur agladigimi hatirlamiyorum hic, en son 15 sene once annem oldugunde aglamistim, sonra bi daha da aglamaya deger bisey denk gelmedi.

  • nawres  (06.06.14 00:56:41)
1.5 ay kadar önce bileğimin acısından hıçkıra hıçkıra ağlamıştım. ev arkadaşım falan "lan olum noluyo" diye gelmişti. "ayağımı hissetmiyom" deyince dalga geçtiğimi düşündüğünden herhalde, şöyle bi bakıp gitmişti herif.

sonra doktora gittim de çatlak dedi. yani çatlak bilekle yokuş falan çıkmışım. hayatımın en korkunç günüydü. 19 yaşındayım, adım atamıyorum, öyle bir acı var ki bağırarak ağlıyorum ve bir daha yürüyememekten korkuyorum. neyse ki bi şey olmadı. allah sadece düşmanımın başına versin.
  • pescador  (06.06.14 00:57:18)
3 yıl önce ailemle ilgili her şey öyle boka sarmıştı ki o zaman oturup hüngür hüngür ağlamıştım lan ölsem daha mı iyi acaba demiştim, bir daha öyle ağlamadım.

  • legolasin son oku  (06.06.14 01:10:34)
Ocakta anneannem ölünce, geçen pazar da arkadaşım ölünce. Ama benim hüngür hüngür kavramın farklı.

  • Lim5  (06.06.14 01:41:05)
kız arkadaşım ayrıldığında.

  • rakicandir  (06.06.14 01:43:22)
4 sene önce.
bir yıl boyunca hayatımın içine sıçarak uğraştığım işin içine iki dudak arasından çıkan tek kelime ile son verildiği an, her şey bitti artık diyerek ağladım.

  • bokmuhendisi  (06.06.14 02:15:37)
17 ekim 2012

  • bass solo take one  (06.06.14 02:48:53)
ananemin ölümüne çok ağlamıştım. temmuz'da 2 sene olacak. ama hep soylerim, mezarin icine koyup topragi ellerimle attiktan sonra, nasil desem, bir rahatlama, bir ferahlik gelmisti. sanki orda guvendeymis gibi, uyuyomus gibi ne bileyim.

bu nisan ayında da kiz arkadasimla içiyorduk. yildiz tilbe'nin el adami sarkisi geldi aklımıza, dinledik, sozlerini irdelemeye basladik. yuzeysel degil ama, bayagi derinlemesine dusunuyoruz boyle. sonra beni bir aglama tuttu. hickira hickira agladim niyeyse :D cok dokundu bir anda o hisler.
  • osuruklu  (06.06.14 17:49:49)
2 hafta önce outlasti iş yerinde gizli gizli oynama böyle bölük pörçük kendimi kaptırma sonrası kardeşimle ilgili bi haber aldım en büyük korkumdur ona bi şey olması daha 5 yaşında ve kafasında beze hissetmiş annem. o gece sabaha kadar kabus gördüm, uyandım ağladım ağladım sonra uyuyakaldım.

  • exist is pretty  (06.06.14 18:05:52)