gönül işi

Ayrılali 2 seneye yakın zaman olacak. Ayrılmayı isteyen taraf o'ydu ve bittiği günden beri bir kere bile iletişim kurmadik ikimiz de.. facebook ve instagram da beni engellemis olmasının sebebini bilememek kafami meşgul ediyor ve aman ne hali varsa görsün diyemiyorum. Akliniza bi fikir geliyordur belki neden sizce ?

ayrılmış olmanız.

  • buzbebek  (02.06.14 18:24:37)
Her ayrıldığimiz insanı engelliyormuyuz ki ?

  • olsun  (02.06.14 18:30:28)
hmm e belki bu huyunu biliyordur, önlem almıştır kendince. yani 2 sene geçmiş olması ve kafanın hala meşgul olması. hayatına her alanda sensiz devam etmek istemiş olması vs.

  • kerbeee  (02.06.14 18:37:27)
karşı taraf kızsa kısa süre içinde birini bulmuşdur zaten. elini sallasa ellisi. e sosyal medyada karşısına çıkma diyede engellemiştir doğal olarak.

  • fransızkalanadam  (02.06.14 18:43:27)
2 senedir engelliysen ayrıldığınız içindir.
Yeni engellendiysen sevgili yapmıştır. Ya da sen yaptın ve senin sevgilinle fotoğraflarını görmek istemedi.

NOT: Hiçbir duyurunda TİK olayına girmemişsin, verilen cevaplara en azından okuduğuna dair tik atarsan biz de geri döndüğümüzde ''Okudu mu acaba cevabımı?'' diye düşünmeyiz.
  • kaymaktutmayansicaksut  (02.06.14 18:44:29)
Kiz olan benim.. sevgilim yok olmadı ondan sonra onun elbette olmustur benim olmayışı garip çünkü. .

  • olsun  (02.06.14 18:54:41)
belkide seni görmesi ona acı veriyordur.
zaten bitmiş bir ilişki diyerek gönül kayması gibi şeylerin önüne geçmek istemiş olabilir. ya da seni bir başkasıyla görme ihtimaline karşılık bu şekilde bir çözüm bulmuştur.

  • bu iste bir yalnizlik var  (02.06.14 19:10:26 ~ 19:10:45)
sevgilisi vardır banko

  • kirli biyik  (02.06.14 19:29:55)
arada profiline bakmak istemiyordur.

  • denizzzz  (02.06.14 19:34:08)
@olsun Büşra sen misin ? :D

  • rapon  (02.06.14 19:40:18)
salça olacağından korkması, senle tamamen bitirmesi, hayatında biri olması muhtemel sebepler.

  • kirazıseviyorum  (02.06.14 19:40:54)
aynı şey benim de başıma geldi.
kirazıseviyorum+1

  • noexpectationsnodisappointments  (02.06.14 19:58:38)
benim eski sevgilim de beni engellemişti. görmek istemediğini söylemişti. anasının kardeşinin profilinden açıp açıp bize bakmıyolarsa bu bizi engelleyenler ben de exist is prety değilim.

  • exist is pretty  (02.06.14 20:12:06)
2 yıl sonra hala kontrol edecek kadar stalker olduğunu farkettiği için engellemiştir.

veya ilk başta engellemiştir, sonra aklına bile gelmemişsindir o yüzden engel kaldırmayı vb unutmuştur.

iki türlü de başka insanlara geç
  • efrasiyab87  (02.06.14 21:43:52)
Ben de eski sevgilimi engellemiştim çünkü hiçbir şekilde ne görmek, ne duymak istiyordum. Bunun başka bir sebebi yok ya. İlla birini bulmuş olmak gerekmiyor aynı dönemde.

  • perfectum  (03.06.14 00:06:37)
Engellemek normal

  • prodeq  (04.06.14 07:38:30)