[]

Elimde 5 milyon TL var.

Ve 5-6 arkadaşımın geçinmesini sağlayacak bir iş kurmak istiyorum diyelim. O iş ne olurdu?

Faizini yerim keh keh. İddaa oyna abi hihi. 5 milyon para mı haha. Türü cevaplar olmazsa güzel olur.


 
arkadaşlarının yetenekleri neler? ona göre bir iş kurmanı öneririm. yoksa olmaz o iş hiç bir zaman. bildikleri yeteneklerinin olduğu bir şekilde çalışmaları gerekiyor.


  • izafi  (31.05.14 13:41:28) 
önemli olan o 5-6 arkadasinin yetenekleri neler? adam bilgisayar mühendisidir, gidip ham kumaş imalatı açamazsın.
ve madem arkadaslarin gecinsin istiyorsun onlara sor biz ne bilelim :)

  • Mügüs  (31.05.14 13:43:02) 
Gerçekten yatırım yapmak istiyorsan kafamda yatırım ile acayip noktalara gelebilecek 2 adet proje var. Konu geyik değil ise en az 10 kişiyi sülale boyu kurtaracak projeler konusunda konuşabiliriz.


  • zam sampiyonu domates  (31.05.14 14:21:09) 
Arkadaşlarınla ilişkini kesip Amerika'da yeni bir hayata başlayıp ömür boyu parayı biraz düzgün idare edip çalışmadan yaşayabilirsin.


  • ucan spagetticanavari  (31.05.14 14:24:06) 
gıda, temizlik malz., sigara, alkol vb. toptancılığı ve dağıtım işi olabilir.
3-4 kişi satış kısmında, biri muhasebe ve idari işler, biri depoda durur.

  • rhan  (31.05.14 14:31:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.