Blogumdaki uygunsuz resimleri sansürlemem

iyi mi oluyor yoksa kötü mü oluyor

filmadlari.blogspot.com.tr

resimde ileri ki yazımda kullanacağım

sansüre karsıyım.

  • all girls dream  (30.05.14 02:57:27)
kötü.

şaka gibi.
  • allanpoe  (30.05.14 03:03:08)
kötü.

  • yatagants  (30.05.14 03:06:02)
önce porno/erotik film blogu açmışsın sonra sansür işine girmişsin hiç olmamış hocam :D

  • tahminetmeliydim  (30.05.14 03:06:59)
sanat sansürlenemez.

  • ben smyrna  (30.05.14 03:08:50)
meme uçlarını kapatınca onun cıbıl kadın ve memesi olduğu anlaşılmıyor mu, sansür iyi değil

  • elyafiyaffellaffelebelyafelyaf  (30.05.14 03:13:11)
çok kötü.

  • legolasin son oku  (30.05.14 03:34:59)
blur ya da pikselize şekilde sansürle bari. bu çok gize batıyor. bakmayacağım varsa da ilk oraya bakıyorum.

  • supergirl  (30.05.14 03:35:54)
linki bir açtım, anyone but my husbandı gördüm, aldı mı beni bir gülme? arkadaşım, madem kaliteli bir işe soyunmuşsun, afedersin ama manyak mısın? filmi izleyenler/izleyecek olanlar zaten görüyor o sahneleri? sanatta sansür mü olurmuş?

ayrıca beyaz dikdörtgen ne, böyle estetik anlayışın olduğunu bilerek ben o blogu okumam ki?

bir de madem blog yazıyorsun, ileriki yazarken o ki birleşik olacak, ona da dikkat et.
  • malmazel  (30.05.14 04:06:14 ~ 04:06:30)
sansür, hele senin yaptığın şekilde sansür çok kötü.
istersen bu kadar grafik olmayan sahne görüntüleri seçebilirsin. o başka bir şey.
bir de spoiler'in bokunu çıkarmışsın. resmen filmin sinopsisini geçiyorsun.
ne yönetmen ne oyuncular hakkında bir şey var.
filmi kendine göre yorumla ve okurun bu filmle ilgilenmesini sağlayacağını düşündüğün birkaç çengel at yeter.
  • yalnux  (30.05.14 04:54:50 ~ 07:52:22)
kardeşim yazma yeteneğin yok neden kendini başka bir alana yöneltmiyorsun?

1- wilma adlı karaktere birden çok yerde vilma demişsin, özensiz yazma.

2- gramer kurallarının anasını ağlatmışsın. ne bi noktalama işareti, ne bir vurgu. okurkan devrim yandı şefefsizim

3- kaçak et kesmek be oğlum? aldattı, başkasıyla yattı hadi herşeyi geçtim "kızın ağzına kobrayı saldı" yaz ama kaçak et kesti terimini bir daha kullanma.

ha sansür mü, yukarıdaki arkadaşlar yazmış zaten. leş gibi olmuş
  • GibsonRulesv2  (30.05.14 07:27:08)
www.thecinemasnob.com şimdi bu videoyu seyredin tıpkı benim gibi tüm konuyu anlatmış ve sansürlemiş

  • Sandman  (30.05.14 11:14:23)