Yakılması gereken şeyler var

Şimdi benim elimde 20-30 tane dergi var. Onları ne yapıp edip yakmam lazım. Kimsenin eline geçmemesi lazım ben yakana kadar. Nerede, ne şekilde yakabilirim?

Çık sokağa koy metal kovaya yak üstüne kolonyada dökebilirsin

  • basond  (18.05.14 22:42:06)
mangalın varsa koy içine balkonda yak

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (18.05.14 22:43:27)
cantana koy cok yabancı oldugun bi yerin çöpüne at. cok yabancıdan kasıt istanbulda pendikte yasıyorsan git besiktas a

  • fıytfıyt  (18.05.14 22:43:30)
Çöp kutusunun içinde bir şeyi yakanları pek sevmiyorum ben. O ihtimal dışı.

  • aguilas negras  (18.05.14 22:46:57)
bence burda kesin taliplisi çıkar, ver kurtul

  • neferkitty  (18.05.14 22:52:30 ~ 22:56:04)
bunları parçala sıcak suyun içine koy bi süre, erirler zaten. sonra da hamur halinde çöpe atarsın.

  • innerbliss  (18.05.14 22:57:57)
Amaç fonksiyonellik mi, yaratıcılık mı? Evden çıkarıp kova içinde yakmak en rahatı. Sevmiyorum deyince roman yazıyormuşsunuz da yaratıcı bir kurtulma şekli arıyormuşsunuz gibi geldi. Bir çukur kazılıp içine sandıkla dergiler konup sandık ateşe verilip gömülebilir. Ya da bir yerde bir yazı yazılır (siyasi mesaj mı olur, sevdiğiniz kadının adı mı olur, orası size kalmış) sonra hepsi aynı anda yakılarak yazılar falan elde edilir. Sevgilinizse ve porno yakıyorsanız, yazın dergilerle "Seni Seviyorum"u o kadar olmuyorsa da sadece adını, sonra yakın. Hem pornodan kurtulursunuz, hem de Tarık Akan'vari bir romantiklik hareketi de olur. (Tabii yakmadan önce dergileri dizerken görmemesi gerek)

İlla yakılmayacaksa gömülebilir ve innerbliss+1 ama 20-30 tanesini parçalara ayırmak zaman alabilir, dikkat.
  • aychovsky  (18.05.14 22:58:41 ~ 23:02:18)
bir arsaya, bir litre benzin ile git. 10 metre falan uzaktan benzini dökerek en son dergileri ve bidonu oraya bırak. sonra sigaranı yak bitene kadar bekle sonra yak gitsin.

  • rhan  (19.05.14 00:29:12)
doldur sırt çantana çık bir gün dışarı dolaşırken saçma sapan çöplere bırak.

illa yakmak istiyorsan küvette yakabilirsin ama tek tek.
  • exodia  (19.05.14 01:01:32)