Bosch Beyaz Eşyalar Alıyorum Bakar mısınız

Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık, Fırın ve Aspiratör alıcaz
bütçemiz 6000 TL kadar

Bosch'tan aşağıdaki ürünleri beğendik ama galiba ürün kodu TR ile bitenler ya da tamamı Türkiye üretimi oluyormuş.

İnternetten bazı yorumlara baktım, TR üretimi olanlar kalitesizdir diye bi muhabbet var.
kararsız kaldık ne yapsak , arçelik'ten benzer fiyatta muadillerini mi alsak yoksa bosch mu alsak bi yardım edebilir misiniz,
bunları kullananlar var mı

Buzdolabı: KDN56AW32N
www.bosch-home.com

Çamaşır makinesi: WAK20200TR Maxx 7

www.bosch-home.com

Bulaşık Makinesi: SMS68L02TR www.bosch-home.com

Fırın: HGV745320T

www.bosch-home.com

Aspiratör: DHU662BTR
www.bosch-home.com

Al bunları bende de bunlardan var memnunum

  • basond  (18.05.14 22:46:22)
çamaşır makinesi güzel. yeni donanım platformu, eski görünümlü kontrol panel; F/P olarak da iyi.
buzdolabı pahalı göründü bana. A++ yerine A+ bir modeli 500 lira daha ucuza alabilirsiniz.
diğerlerinden anlamam
  • sttc  (18.05.14 22:52:24)
Buzdolabını buzluk kısmı altta olanlardan almak daha mantıklı bence.bizde ondan var çok memnunuz.

  • sapkasiz cikmam abi  (18.05.14 22:55:16)
Ariza orani ve urun kalitesi olarak diger urunlerden fersah fersah ilerde linkini gonderdiginiz cihazlar. Yalniz buzdolabi belki biraz ses yapabilir defrost (buz cozme islemi yaparken) o da sizi rahatsiz etmez yatak odasina cok yakin uyumuyorsaniz.

  • dyna  (18.05.14 23:31:02)
bosch siemens ve profilo aynı fabrikada aynı banttan çıkıyor diye biliyorum

  • ihan  (18.05.14 23:56:15)
çamaşır makinasını daha büyül tamburlu almanı tavsiye ederim. içine yorgan felan atabiliyorsun.

  • nuisance  (19.05.14 00:10:06)
türkiye üretimi ve almanya üretimi arasında fark olduğunu ben de duydum ve gördüm. annem yeni ocak-bulaşık makinesi-aspiratör aldı. bosch onlar da. alırken adam özellikle belirtmiş almanya üretimi olduğunu. türkiye'de ve almanya'da kullanılan malzeme aynı değilmiş sanırım.

  • kuul  (19.05.14 01:03:03 ~ 23:26:41)
var mı başka yorumu olan

  • ferit85  (19.05.14 09:15:53)