note 3'ü s5'le değiştireyim mi?

Erkek arkadaşım yeni telefon alacak, s5 1300 tl miş, şimdi diyor ki eğer kabul edersen note 3 ü bana ver ben de sana s5 alayım. Ne yapsam hiç bilmiyorum s5 nasıl iyi midir?

Birazdan buraya yazılacakları çok merak ediyorum.1300'e esbeş mi olur...

  • Evocati  (14.05.14 11:48:34)
Evocat yurtdışından geliyor, söylemeyi unutmusum. Android kullaniyorum zaten note 3'üm var işte şu an. G2 tercih dışı.

  • ekaterina  (14.05.14 11:49:50 ~ 11:51:26)
notüç ile aynen devam et. esbeşin 4k dışında notüçe (n900 olana) üstün olduğu bi tarafı yok bence.

  • battal gemalmaz  (14.05.14 11:57:06)
telefonun özelliklerini ve yorumları araştırdın mı bilmiyorum ama www.knot.la diye bi site gördüm, oraya yazıp yorumları alıp, karar verebilirsin.

  • dozzi89  (14.05.14 12:03:33)
htc one m7 ya da m8'e geçiş yap.. sonra bana dua et..

  • trueno  (14.05.14 12:14:24 ~ 12:14:39)
Note3 unun N9000 olduğunu varsayıyorum ve ıkı telefonu kıyasla sıtesınden kıyaslıyorum kiyas.la

Özellıkler bakımından S5 ı tercıh et. Hız ve özellık bakımından cok daha ıyı.
  • ondkz  (14.05.14 12:57:53)
"a mı b mi" diyene c, hatta d, e, f.. diye cevap vermek sanırım bir tek bizim ülkemizde görülüyor.

neyse, zaten herkes gergin, herkes keyifsiz bugün. soruya gelirsek kullanım özellikleri önemli bu karşılaştırmada. note serisi kalem ve büyük ekran sunuyor. pil ömrü olarak esbeş'in önüne geçtiğini düşünmüyorum. cihazların spesifikasyonlarının karşılaştırmasını yapmak da çok kolay, gsmarena.net gibi sitelerde yapılıyor bu kolayca ama önemli olan kişisel olarak ne aradığın.

daha büyük ekran, kalem kullanımı vs. arıyorsan note 3 iyidir. yok daha yeni cihaz, samsung'un birkaç ekstra özelliği vs. arıyorsan da esbeş'e geçiş kabul edilebilir. ben şahsen g2 kullanıyorum, dolayısıyla note3 fazla büyük geldiği için böyle bir tercih durumunda esbeş'i tercih ederdim.
  • atlantisten gelen adam  (14.05.14 12:59:23)
note serisi s serisinden daha iyi.

  • ergenpezeveng  (14.05.14 13:09:51)