Makyaj sorusu

Merhaba, ülkemizde renk dengeleyici yeşil olanlardan baz ya da cc krem hangi markalarda var? Flormarda bulup aldım ama flormar olduğundan kalitesiz gibi geliyor. Aslında işini yapıyor da gibi ama bilemedim. Yeşil olmalı. Teşekkürler.

flormar kalitesiz düşüncesinden kurtulun artık ya :) makyaj malzemesi baz diyelim ne ki bir sıvı bazın içine renk pigmenti :) drugstore fiyatlarında olsa pudrası , bazı rujları ojeeri süper flormarın artık . ama alıyormuyum almıyorum çünkü deli gibi zam yapıyorlar fiyatlar uçtu :)

sorunun cevabı: deborah un dediğin gibi yeşil bazı var. watsonslard satılıyor.
  • hmm  (30.04.14 01:55:00)
Çok teşekkür ederim. Konu cilt olunca daha pahalı daha kalitelidir gibi geliyor:) Deborah iyidir herhalde 24 ore duo eyelinerını kullanıyorum. Kullandığım en kalıcı eyeliner.

  • Domuz  (30.04.14 02:02:57)
Clinique

  • kakao  (30.04.14 02:03:07)
Cliniquete yeşil sıvı halde olan bir ürün var mı? Netten baktım cc kreminin ambalajı yeşil ama içi fondöten gibi.

  • Domuz  (30.04.14 02:10:50)
merhaba!
smashbox'ın var yeşil bazı. sephoralarda bulabilirsiniz. www.vampyvarnish.com
bir de online alabileceğiniz e.l.f'in var. eyeslipsface.co.uk
  • neyleyim  (30.04.14 08:23:24)
Evde birkaç marka birden var, hepsinden memnunum.
Flormar sürpriz derecede güzel çıktı, işini yapıyor ve hiç de fena değil. Eskisi gibi ucuz da değil.

Bourjois'nın BBcream'i var ve Flormar'dan daha kötü. Kullanabilmek için deli gibi nemlendirici istiyor ve yağlı olunca ancak sürülebiliyor. Ama o da çok kötü değil.

En iyisi Shiseido'nun şu fondöteni
www.dogalecza.com
Suratımda varlığı bile belli olmuyor, fondöten gibi ağır değil. Hatta sıvı ve her türlü BB ve CC cream'den daha hafif. Resmen bitirmeye kıyamıyorum. Makyaj konusunda hayatımda aldığım en iyi şey. Hem düzgünleştiriyor, hem de varlığı-yokluğu bile belli olmuyor. Resmen her şey yanında halt etmiş.
  • aychovsky  (30.04.14 09:03:42)