kredi kartı aidatını geri almak için?

bankaya yaptığım itirazdan olumsuz yanıt aldım. öğrenciyim, kartı verirlerken yemin billah ettiler aidat almayakcalarına ama şimdi aidat kestiler. ben de ant içtim o parayı geri almak için her yolu deneyeceğim.

email ile yaptığım itiraza ret yanıtı verirlerken, tekrar itiraz etmek istersem bunu "TÜRKİYE KATILIM BANKALARI BİRLİĞİ
MÜŞTERİ ŞİKÂYETLERİ HAKEM HEYETİ" ne yapmam gerektiğini ilave etmişler.

normalde bu itirazlar kaymakamlıklardaki hakem heyetine yapılmıyor muydu?

Hiç uğraşmadan direkt kaymakamlığa gidin.

  • colorwithnotexist  (27.04.14 19:55:45)
banka adını da versenize, aramalarda çıksın. hem bilelim hangi bankadan kart almayacağımızı.

akbank iade etti geçen bana. iade etmezseniz bir sonraki tercihim başka bankanın kartı olacak dedim.
  • supergirl  (27.04.14 21:04:18)
www.tbb.org.tr 'den hakem heyetine başvurabiliyorsunuz. yalnız sitedeki başvuru formunu yazdırıp imzaladıktan sonra tekrar bilgisayara taratmanız lazım

  • hurin  (27.04.14 21:52:29)