[]

Roma - Floransa - Venedik

Nereler kesin gezilmeli? Nerelerde ucuza yenir?
 
italya da her yer pahalı ama roma da adı trastavare gibi bölge vardı orada enfes bir pizza yemiştim. ucuz sayılırdı.


  • kafkef  (16.04.14 17:48:01) 
Italya genel anlamda pahalidir. Hostellerde bile gecelik konaklama 30 euro uzerindedir 8-10 kisilik odalarda bile. Ben en cok roma floransa ve veronayi sevdim. Venedik bence overrated bir yer. Verone ve floransa kucuk ve sirin yerler. Her sehirde turk donercileri ve pizzacilar en uygun yemek yenecek yerlerdir.


  • coney island  (16.04.14 20:11:26) 
  • neyehbe  (16.04.14 23:30:19) 
pizzarium diye bir mekan var roma'da ona git kesin. çok ucuz değil ama kesin yenmeli.


  • kendi ekseni etrafinda donen insan  (17.04.14 03:02:12) 
olm siz nerelerde kaldınız, roma'da 13 euro'ya, venedik'te 15 euro'ya kalmıştım temmuz'un ortasında rezervasyonsuz.

roma için zaten şehir rehberindeki yerleri gezsen yeter, kaç gün kalcan bilmiyorum ama 3-4 gün için o rehber ideal.

venedikte kaybolucan zaten. o yüzden tüm gün, o daracık sokaklar dahil heryeri gezersinç öyle özel yer isimleri hatırlamıyorum pek.
  • akatreil  (17.04.14 03:18:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.