breaking bad sorusu?

1sezondayim .sorum su bu adam olecekti hayatinda heycan istedi bu kotu islere girdi.. sonra para yetmiyordu uretti cok kazandii..ailesine de birakacak fazlasiyla..ee daa neyine yapmaya urrtmeyd devam ediyor?edecek? bu hep tekrar ayni ritim devam edecekse sikildim bu diziden :/ baya iyi dediler geldik! :/
dizinin sonunu soylemeyin haa!

adam bu işe başlamadan önce fakirdi. öğretmenlik işinin yanında araba yıkama şirketinde de çalışıyordu. baktı bu işte iyi para var, para tatlı geldi ve devam ediyor.

  • himmet dayi  (14.04.14 23:55:11)
hayy paranin goxunu seveyim..para var huzur yokk!

  • Barbunya2  (15.04.14 00:00:04)
tam olarak sorunun cevabını son sezonun son bölümünün son beş dakikası cevaplıyor..o dokunuş o bakışlar..

  • Manas  (15.04.14 00:21:27)
cevap son bölümde dostum :)

  • Aerdem  (15.04.14 00:26:26)
tatava yapma izle geç diyorum. tek beklentin aksiyonsa sıkılabilirsin tabi. karakterler ön plana çıkıyor bu dizide.

  • yakuza123  (15.04.14 00:40:13)
dizi yavaş gidiyor ama gerçekçi ve sağlam adımlarla gidiyor bence bırakmayın.

sorunuza gelirsek adam ezik bir hayat yaşamış kendi çağında bir öğretmen klasik bir yaşam, ev iş okul para derdi vs. bi noktadan sonra gücü hissedince hayatı hissedince bırakamıyor
  • metehan01  (15.04.14 00:46:19)
son bi is daha:)) hep o son isler zaten.

bi de baya oara yapiyo ama heo boyundan buyuk islere kalkistigindan buyuk oynuyor kazandigi kadar kaybediyor da ama boyle basit degil diziizleyince mantikli yani.

bi de dizi abi mantikli ama dizi olarak mantikli yoksa gercek hayat dersen hic bi dizi izlenmez:))
  • ergenpezeveng  (15.04.14 00:58:40)
adam hayatında heyecan istediğinden kötü işlere girmedi. gururundan girdi. eski sevgilisiyle onun kocasıyla ortak iş yapmış bu eskiden. onların karşısında kendini ezik hissediyor. onlardan tedavisi için borç almayı kendine yediremiyor. bakıyor ki uyuşturucuda iyi para var, o işte iyi de, o yüzden yapıyor.

sonra da güç sarhoşu oluyor işte.

biz onun sarhoş oluş sürecini, değişimini, dark side'a geçişini izliyoruz.
  • m e l t e m  (15.04.14 01:03:53)
ben pison break ciyim hacilar daha heycanlii

  • Barbunya2  (15.04.14 01:18:04)