Sevdiğiniz / aklınızda yer eden reklamlar

Geçmişten ya da günümüzden, yerli ya da yabancı, sevdiğiniz, aklınızda kalan reklamlar varsa hangileri?

Ya da aynı şekilde sevmediğiniz reklamlar da olabilir.

Neden - neyini seviyorsunuz veya sevmediklerinizi neden sevmiyorsunuz?

Süzmeeee peyniiiir yooook demeee annneee neredeeee neredeee?

Uludaaağ narataaa uludağ mandalinataaaa

Beyaaaaz tüül, bembeyaaaaz tül A A AAA :(((

Herkeees evini seveer ama siiz abartiiin, fakir aliin evinizi simartiiin.

Aklimda kalmasinin sebeplerini ben de bilmiyorum. Sevmiyorum cunku, butungun sarki gibi soyluyorum!!
  • barbara herhalde barbara manken olan  (25.03.14 23:22:42)
en kötüler... itici ve samimiyetsiz buluyorum..
*beyaaaaz tüül, bembeyaaaaz tül aaaaaa !
*yüz on sekiiiiz sekseeeenn.. sekkseeen seeekseeen.. seekseen seekseen...

iyilerim...
*beko reklamları.. özellikle reklam müziğini iyi buluyorum...
*coca cola reklamlarını genel olarak sevmekle beraber, ''ben böyleyim'' olanı en sevdiğim..
*bir de avea ''oh be'' vardı.. onu da severdim.. müzik seviyor galiba ben ((:
  • tuyanaz  (25.03.14 23:33:01)
çocukluğumuzun efsanesi dalin reklamları muhakkak ki çoğunluğun aklında hep olacak olan bir reklamdır. seviyorum çünkü sevimli civcikcikler.

son zamanlarda bir tavuk reklamı var, değişik konuşan bir kadın. rezalet.

ağaoğlunun my home - midem bulanıyor.

"bu boru sağlam boru. iyi boru bu boru." ve türevleri şeklinde repliği olan reklam. işyerinde tüm gün cnn açık ve o reklam abartısız her reklam arasında 4 kez çıkıyor. gidip boru alacağım o olacak. nefret ediyorum.

bir de sabah tümer'in "yhaa siz daa önce neerdeydiniğğz?" dediği bir seramik reklamı. yine cnn klasiklerinden. bıktırdı.

qashqai'nin juke ile olan bir reklamı vardı. juke apartmanın tepesinde qashqai'nin üstüne boya kutusunu deviyirordu. onu sevmiştim.
  • letheavendangered  (25.03.14 23:34:32)
Aklimda yer eden ve bana travma yasatan reklam:

Büyüdüm büyüdüm pınarla büyüdüm bahçeler bana dardı, annemin gözünde hiç büyümedim diye giden aptal reklam.
Yok böyle bişey! Gece gece sinirlerim bozuldu yine.
  • hain kostokk  (26.03.14 01:53:30)
eti puf'un yeni reklamlarını çok sevimli buluyorum ya. yani gidip eti puf aldırmıyor bana ama izlemesi çok eğlenceli. hele o "kakaolu değil misin ?" muhabbetini ilk duyduğumda yıkıldım gülmekten. dışarıda yapsalar ıııyk iyrenç dersin ama onlarda sevimli durmuş yav :D

www.youtube.com
  • kuul  (26.03.14 02:23:14 ~ 02:24:53)
merak ne güzel şey, ne güzel şey merak. güzel şey ne arıyorsan hemen bulmak.

2009 yazı bununla geçmişti www.youtube.com
  • sabenburak  (26.03.14 02:35:28)
on yüz milyoncuk baloncuk

  • dessy  (26.03.14 07:44:23)
tüm eti cin reklamları. çok sevimliler.

  • letheavendangered  (26.03.14 11:47:51)
"tık tık tık, eyi günler"li yapı kredi reklamı ile chevy chase'li cola turka reklamı.
Travmayı atlatmış değilim.
www.youtube.com

Bir de İstanbul Film Festivali'nin 2009 reklamında "Mustafa ile Ayşe ayrıldı, ikisi de yalnız kalmadı. Köşedeki bakkal kapandı. Bilmemkim taşındı, başkası okula başladı" diyen Arsen Gürzap'lı bir reklam vardı. Mustafa ile Ayşe'nin ayrılması ve bakkalın kapanması çok koyardı.
www.youtube.com
  • aychovsky  (26.03.14 11:49:52 ~ 11:59:26)
şu rakı reklamı vardı, yine mi çiçek şarkısı söyleniyordu. onu hala unutamam.

  • kirazıseviyorum  (26.03.14 11:52:01)
  • armagan  (26.03.14 11:55:03)
old spice reklamlarına bayılıyorum :)

www.youtube.com

  • yue  (26.03.14 12:04:42 ~ 12:06:36)
"keskel alaka ferhan? bin bir alaka derya." ne reklamı olduğunu hatırlamıyorum.

"paraları biriktiren tek kredi kartı, harcadıkça kazandıran tek kredi kartı." (garanti)
  • kakao  (26.03.14 12:36:01)