[]

new video is on

bi kaç aydır videolar yapıyorum.
öneri, ve yorumları hep sizden almıştım
yeni videoyu yükledim.
yorumlarınızı bekliyorum.

vimeo.com

 
seçilmiş videolar iyi fakat aralarındaki geçiş bence şu beyaz elbiseli kadındaki gibi olmalı. solup, tekrar gelince o zevk birden amatörleşiyor.
bir de stan brakhage ve As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of Beauty'yi izlemenizi öneririm.

  • sanal hayvan  (16.03.14 22:22:12 ~ 22:38:30) 
bence hoş olmuş. sana harinezumi tavsiye ederim bu arada. kendin de çekersin...


  • loveinaflipbook  (16.03.14 22:29:54) 
Çok güzel


  • oldboy  (16.03.14 22:33:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.