Uruguay vatandaşlığı gerçekten söylendiği gibi mi?

1200 dolar aylık gelir ve sağlıklı olmak :)

güney amerika ülkesi sonuçta. buradan daha iyi olduğunu sanmıyorum.

  • sir gawain  (13.03.14 16:09:40)
montevideo güney amerika'da en yaşanılır şehirlerden biri.

  • ermanen  (13.03.14 16:11:00)
vatandaşlık için tek kriteri 1200 dolar aylık gelir ve sağlık olan bir ülkeye gitmem ben açıkçası. pek bilmem uruguay'ı ama şu kriter ürkütücü geldi bana. gerçek değil zaten bence. reklamlarda hızlı kayan yazı gibi, detayı vardır onun.

  • der meister  (13.03.14 16:12:07 ~ 16:12:56)
montevideo limanı şu meşhur Graf Spee'nin battığı yer. Hatta uzun namlulu topu ve çapası orada açık havada sergileniyor. Konumuzla bir alakası yok tabı.

  • dokuzeylul  (13.03.14 16:15:52)
tek şartın o olduğunu zannetmiyorum ben, uruguay buradan kötü bir ülke değil, kişi başı milli gelirleri 17000$, bizim neredeyse 2 katımız.

  • yakuza123  (13.03.14 16:49:42)
güney amerıkanın isviçresi , güvenli bi ülke . kolay kolay müslüman göçmen alacaklarını sanmam

  • darkknight  (13.03.14 16:54:07)
1200 dolar aylık geliri nerde kazanıcaz? Türkiyede mi? Anlayamadım tam olarak.

  • Lola90  (13.03.14 16:55:17)
toplu parasi olan icin gocmenin zor oldugunu sanmiyorum. guney amerikadaki bir kac ulke icin arastirmistim gocmenligi turist vizesiyle gidip yabancilar polisine gidilip oturum alinabiliyordu kafana gore. 1200 dolar maasin var istifa edip gideceksin orada ne yiyeceksin diye sormazlar mi adama. dil bilmeden ufacik ulkede ne is yapilabilir ki? hangi sektorler one cikiyor ya da herhangi bir sektor one cikiyor mu ? gelmissindir 40 50 yasina elinde 300 400bin dolar vardir gider emekli olursun o ayri

  • babamasoliimbananickaldirsin  (13.03.14 19:06:10)