Bu gözlük nasıl sizce alayım mı?

Bence güzel ama geçen sene blog.iamitalian.com bunu almıştım biraz dalga geçti arkadaşlarım takamadım pek o yüzden soruyorum, teşekkürler.

3.bp.blogspot.com

yüz yapına göre değişir bu sorunun cevabı ama.
rihanna'da bence güzel olmamışken, scarlett'da çok daha güzel durmuş.

  • bana da bu yakisir  (07.03.14 23:53:30)
bence cidden cok kötü.

  • dokuz numara dort yildiz  (07.03.14 23:53:33)
Kendini güzel buluyorsan al. Ayrıca yuvarlak bir yüzün varsa sakın alma. Johansson gibiysen al işte.

  • dalessandro  (07.03.14 23:55:00 ~ 23:55:17)
ya taktım güzel de durdu ama çekiniyorum işte, siyah olması bi nebze iyi ama farklı neticede yine bi köşeye atmayayım.

@delassandro yuvarlak yüzlüyüm ama güzel durdu :/
  • ekaterina  (07.03.14 23:55:08 ~ 23:55:41)
bence kötü

  • basond  (07.03.14 23:55:56)
Oha pembeye bayıldım. Bununla daha çok dalga geçerler ama.

Yüze göre değisebilecek bi gözlük. Kotu de durabilir iyi de. Riskli.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (07.03.14 23:56:23)
yüze göre de değişir, taktığın yere göre de. sivrisineğe benzeme ihtimalin bile olabilir. ama yakıştı demişsin al be içinde kalmasın.

  • pamuk helvalar cebe  (08.03.14 00:05:23)
Pembeye hayran kaldm.kullanmiosan talibim.
Sana gore yakistiysa sallama milleti rihanna gibi.durmadiysa tak gitsin.

  • indescribable  (08.03.14 08:30:22)
pembeyi ben de çok beğendim! yalnız onu takamadıysan bunu hiç takamazsın söyleyeyim.
alma diyorum.

  • neyleyim  (08.03.14 08:34:50)
gözlük bence güzel, bir tarzı var. ama herkese yakışmaz. soldakine -rihanna galiba- yakışmamış mesela.

  • nereye bu gidis  (08.03.14 08:50:00)
kelebk model mi kaldı yahu? bıraallaasen
bu geldi aklıma
i1.ytimg.com

illa alıp takıcam diyorsan da yüzünde görmek lazım, zevkine güvendiğin sözünü esirgemeyen bir arkadaş/akraba ile karar ver derim.
  • azizakin  (08.03.14 09:37:43)