nefret ettiginiz 5 meslek grubu ve sebebi?

Eger varsa,nefret ettiginiz 5 meslek grubu ve bu nefretin sebebi nedir?

Mankenler
bir maden işçisinin 5 yılda biriktiriceği parayı 2 saatlik fotğraf çekiminde kazandıkları için bu sistemden ve bu sistemin parçası olan mankenlerden nefret ediyorum

Futbolcular ( sadece rüşvet alanlardan )

Kendilerine ve takıma inanmış milyonlarca insanı hiç sayarak rüşvetle oyun oynayan şerefsiz futbolculardan ve kazandıkları kolay paradan dolayı

Şarkıcılar

Bir konserde binlerce lira gelir ettikleri halde ,1 tane jip i eksik olacak diye internetten mp3 indiren dar gelirli vatandaşlara dava açma peşinde olan kuruşçu şarkıcılardan da nefret ediyorum

Politikacılar ( belirli bir kısmı )

Onlar bu boktan sistemin en kolay para kazanan kravatlı yalakalarıdır gözümde, ciğerleri beş para etmez kimi topluluklar her ay binlerce lirayı ceplerine havadan indiriyorlar.

(edit: Az çalışıp çok kazanan tüm meslek gruplarından nefret ediyorum)
  • 1tam1ayran  (24.02.14 14:30:58 ~ 14:55:10)
dedemin güvenmediği 3lü listesi vardı:

dişçi
emlakçı(o komüsyoncu derdi)
din adamı
  • nilmiye  (24.02.14 14:36:43)
taksi/dolmuş şöförleri: sebebi malum
müdürlük: sebebi malum götler. personeli sikip işi ben yaptım demek müdürlük oldu.
siyaset: fakir adamın siyasette işi yok biliosunuz, e fakirin hakkını kim korucak ozaman he?
asgari ücret belirleme komisyonu: ne desem gg.
akgerzekler/aktroller: 100 lira için ülkenin sikildiğini görmezden geliyorlar.
  • hasmetizm  (24.02.14 14:40:30)
ergenlerin ayakkabılarına zorla boya sürüp ceplerindeki harçlığı göz dağı vererek alan boyacı piçler; daha izaha gerek yok bence.

minibüs şoförleri: sıra kavgasını abartıp direksiyon başındaki şoförü yumruklayıp duraktan yollayanları var. yumruklanan şoför avcılar-esenyurt arasında seferi tamamlayana kadar sesli sesli küfretti, yediği dayağı hazmedemedi bi türlü gavat evladı. özet: içlerinde bi tane adam yok.

eminönünde turist sikmeye çalışan rehberler. bunlar da sık sık birbirine girer.

eminönünde boğaz iskelesi önünde vapurdan kısmetlerine düşecek turistleri bekleyen taksiciler (bu piçler de vapur iskeleye yanaşmadan arabalarının iskeleye bakan cephesinde tekerleğine kadar temizler. arabanın öbür tarafı pistir. turisti hunharca sikerler.

market sahipleri: işçilerini öldüresiye çalıştıran kaliteli o.çler.
  • namus ninjası  (24.02.14 14:41:35)
minibüs şoförleri (sebepleri malum)
taksi şoförleri (yazmaya luzüm bile yok)
emlakçılar (bir tane de dürüst olanına rastlamadım )
polisler (malumunuz)
politikacılar (artık tahmin edin)
Evet bu kadar.
  • old possum  (24.02.14 14:44:41 ~ 14:50:30)
hukukçular (ego)
emlakçılar (malum)
müzisyenler-özellikle operacılar (sanatı en önemli şey zannetmeleri)
tiyatrocular
öyp yle atanan araştırma görevlileri
  • cocodancer  (24.02.14 14:48:01)
Reklamcılar-dünyayı yok eden markaların göğe çıkaranları
Politikacılar-pislik savaşçılar
Polisler-.....
  • hulahop  (24.02.14 14:53:18)
emlakcı(bunu açıklamaya bile gerek yok)
veteriner(bu adamlar kadar geçirmeye çalışan insan tanımadım)
ego şoförleri (çok kaprisli ve tehlike arz eden mizaçlara sahipler)
taksi şoförleri (...)
seçim arabası süren o gizemli insanlar (...)
  • Mackinaw  (24.02.14 14:53:55 ~ 14:54:41)
avukatlar: para için seri katilden en pis dolandırıcıya kadar herkesi savunmaya meraklı insan grubu. bir de avukat ücretini karşılayamayan fakir insanların evini arsasını alanları var.

polis: dünyanın her yerindeki sebeplerden

patron/fabrikatör tayfası: kendisi tripleks yatlarda boğaz turu yaparken eldiveni, elbisesi yırtılmış kaynakçıya elindekiyle idare et deyip, o sağlıksız koşulda çalışan işçiye 1000 lirayı çok görenler.

paparaziler: 3 kuruş muhabir maaşı için bir insan sırf ünlü diye yaptığı her şeyi reklam ederler ve fakirlerin beynini uyuştururlar, haysiyetlerini gazete binasının girişinde bırakmışlardır.

siyasetçiler,mankenler falan filan daha orjinal bişey gelmedi aklıma
  • r_u_h  (24.02.14 15:01:15)
  • [silinmiş]  (24.02.14 15:06:24)
Doktor: Ego
Toplu taşıma şoförü: Kabalık
Manken + Yeteneksiz oyuncu + şarkıcı bozuntuları: Popüler kültür sayesinde paranın dibine vuranlar
emlakçılar: Şark kurnazı
Polisler: No comment
  • tzum_tzum  (24.02.14 15:37:28)
doktorlar

  • tescillimarka  (24.02.14 15:40:44)
emlakçılar ( 10 dakkika ev gezdirip, kiradan nemalanmak dünyanın en büyük ahlaksızlığı olsa gerek )

gebze-harem dolmuş şöförleri

polisler, polisler, polisler.

öğrencilerine bir pislik gibi davranmaya çalışan akademisyenler.

bir asistan olarak, götü kalkık asistanlar.

ve 1 numara kesinlikle,

proje koordinatörleri!

asistana, saha çalışanına, ofis çalışanına hayvan gibi davranan, öğle arasında siktir olup gidip sizi dosyalarla başbaşa bırakan, akşam aldığın tiyatro oyunu için ''kusura bakma özel sektör böyle, iş bitmeli'' deyip önüne dosya yığan, anket başına coca coladan 40 tl almasına rağmen saha çalışanına sadece 7 tl verip sokak sokak dolaştırıp görüşmeci buldurmaya çalışan bütün kordinatörlerin allah belasını versin.
  • soybean  (24.02.14 17:28:26)
5 tane sayamıyorum, siyasetçiler dışındakilerin hepsini bireysel değerlendiririm ama siyasetçilerin hepsinin çıkarcı olduğunu düşünüyorum. hizmet bahane, ayrıcalıklar şahane.

  • xenophobe  (24.02.14 17:34:18)
- Kapalıçarşı esnafı (normal şartlarda tuvalet temizleyip asgari ücreti alması gereken yavşaklar orda esnaflık yapıp turist kazıklayarak akla hayale gelmeyecek paralar kazanmakta yabancıların gözünde ülke insanımızın imajını yerle bir etmektedir)
- Taksici, minibüs şoförü tayfası
- Noter: Adamların suçu yok ama bir iki damga basıp hayvan gibi para almaları çok dokunuyor be, cinnet geçirip pıçaklıcam bigün birini:)
- İnşaat sektörü kodamanları, rantçıları, mimarı, mühendisi. Ülkenin de çevrenin de mına koyanlar hep bunlar işte. İnşaat sektöründe kaliteli insanlar olsa yeminle tüm ülke yaşanılır hale gelir.
- (bkz: lüks mağazada kendini bir şey sanan tezgahtar )
  • neverletyougodown  (24.02.14 18:21:14)
ögretmen.yatıyolar devlettekiler.bide hemşire sanırsın doktor bi havalar havalar

  • portali  (25.02.14 18:07:45)