haftasonları türkiye turu yapmayı düşünen 2 kafadar.

yaz da geliyor. 2 arkadaşız. ben de ehliyet var ama araba yok ve araba sürmeyi unuttum. ayda bi, iki kez haftasonları istanbul'dan çıkıp haritadan seçtiğimiz bir şehre gidelim diyoruz. zengin değiliz. maliyet çok önemli. ilan verip arabalı biriyle benzine ortak mı olalım, otobüs, uçak mı yapalım yoksa motor, araba mı kiralayalım? her türlü teklif, öneri vs.'ye açığız.

Böbrek şu sıralar kaç tl den satılıyor ? ona göre çıkın geziye .

  • 1tam1ayran  (22.02.14 09:59:50 ~ 10:00:23)
pegasus atlayıp gitsem kampanyaları yapıyor haftaiçi biletleri genelde çook ucuz oluyor. dün bir arkadaşım antepe gitti misal gidiş dönüş 100 tl altına geldi.
arabayla falan hem zahmetli hem zor hem benzin pahalı. araç 4 kişiyle falan ekonomik olur ama zaman maliyetini de unutmamak lazım.

  • ozdek  (22.02.14 10:00:42)
öyle bir kural yok. biz öyle rahata düşkün tipler değiliz. kafaya koyuldu mu zor şartlarda dahi o tur yapılır. ama bile bile de lades yapmak istemiyoruz. bi yerden başlamak, planlamak gerek. böbrek möbrek ne lan. süt çocuğu muyuz biz. illa bir böbrek alınacaksa o'nu almayı da biz biliriz:)

  • mayeskuel  (22.02.14 10:00:44 ~ 10:01:36)
benzin sanki çok mu ucuz gideceğiniz şehre uçakla gidin gezip dönersiniz, gitmeden önce araştırırsınız nerelere gideceğinizi falan sıkıntı olmaz. Türkiye'nin her yerinde sizi öldürmek için beklemiyorlar ya abartmayalım :) Otostop falan desen tamam da uçakla gidip geldikten sonra hiçbir şey olmaz. Ben Gaziantep'te yaşıyorum gerçekten de reklamlardaki gibi günübirlik gelip gidenler çok fazla.

  • ekaterina  (22.02.14 10:02:27)
otostopla gezin abi en güzeli.

  • kendi ekseni etrafinda donen insan  (22.02.14 10:05:24)
ulan millet at sırtında kıtalar aşmış siz bana şartlardan bahsediyorsunuz.

  • mayeskuel  (22.02.14 10:10:38)
Otostop iyidir. Böbrek avi riski de Doğu Avrupa'dakinden daha azdır. Millet dünyanın öbür ucundan gelip Türkiye'nin dört yanını otostopla dolaşıyor, biz hala kendi halkımızdan korkuyoruz.

  • bazilika  (22.02.14 10:14:20)
sen milleti dinleme panpa. bunlara kalırsa bi yere gidemezsin. yanlayabilirseniz bulun biri arabayla gidi. yoksa otostop. bişi olmaz merak etme.

  • kendi ekseni etrafinda donen insan  (22.02.14 10:20:20)
Otostop tamam ama cok uzun surer haftasonu icin.

  • ikametsiz  (22.02.14 10:29:29)
Ulan bunu kafasına koymuş bi adamı kim tutar yardır mürsel bişicik olmaz çok uzak yerlere otobus araba yakın yerlere bisiklette güzel olur

  • ishak77  (22.02.14 10:30:31)
size 1 doz www.flypgs.com öneriyorum.

  • ben smyrna  (22.02.14 11:07:43)
otostopla gezmeyin.

  • brad pitt  (22.02.14 11:39:27)
@freekara +1. Para yoksa ne turu?

  • barbara herhalde barbara manken olan  (22.02.14 11:49:50)