Neden şikayetçisiniz ?

Derdiniz var mı ?

hangimizin derdi yok be kardsm

  • der meister  (21.02.14 17:47:19)
gerek kendimin gerek başkalarının üşengeçliğinden

  • megafon  (21.02.14 17:54:12)
akp ve tayfasından

  • bi sigara bi bacardi  (21.02.14 18:00:49)
Kimse işini doğru düzgün yapmıyor.

  • Beckwith  (21.02.14 18:12:42)
hiç arkadaşım yok. sadece yakın arkadaş değil kastettiğim, çay kahve içip iki muhabbet etmeye çağırabileceğim kimse bile yok. hatta okulda uzaktan kafayla selam verebileceğim insan sayısı da 2 ya da 3. konuşabileceğim kimse yok.

  • alice practice  (21.02.14 18:31:42)
aksilikler bu ara peşimi bırakmıyor.
bir de manita lazım.

  • yapma volkan  (21.02.14 18:37:34)
kilo vermem gerek ama vermek de istemiyorum. şu anki derdim bu.

  • sayns  (21.02.14 19:08:25)
var gardaş.

  • il padrino  (21.02.14 19:25:33)
Bireyselden gireyim.

Gobedkten kurtulamiyorum. Sporla normalden zayıf denebilecek nir hale geldim ama göbek capini kuculttuyse de hala orada. Duzlestirip sertlestiremedim nir türlü.

Diyete baslayayim dedim ama yemek yapmayı bilmiyorum adam akıllı. Fast food yiyerek istediğim kadar spor yapsam dahi bundan kurtuluşum olmayacak galiba diye üzülüyorum. Yemek yapmayı ogrenmesine ogrenirim ama bu sefer de zaman yok ki bi yemek yapıyorsun 1 saat sürüyo.
  • materyalist imam  (22.02.14 12:33:37)
  • pek vokal  (22.02.14 12:35:05)
Doktora tez konumu sevmemiştim kendime göre değiştireceğim yerlere de hoca izin vermiyor. Bombok, çok sıradan, bilime hiçbir katkısı olmayan, fos bir doktora tezi yaptırmaya çalışıyor. Ben daha zor ama adamakıllı katkı yapabileceğim şekle getirmeye çalıştıkça adam yok diyor. Kavgalardan kavgalara sürüklenmeye başladık. En son 3 sayfalık bir mail yazdım döşedim. Hala cevap vermedi. Fırtına öncesi sessizlik gibi geliyor bana.

  • godsparticle  (22.02.14 12:58:55)
hoşgörüsüzlükten, kendini çok akıllı zanneden köylü kurnazlarından, pedofili dincilerden, vergilerden şikayetçiyim.

  • battal gemalmaz  (22.02.14 13:08:14)
hiçbir şeye zamanım yetmiyor.

  • anection  (22.02.14 13:21:17)