borca itiraz dilekçesi nasıl yazılır?

turkcell'e borcum var.. icraya verdiler. itiraz edersen icra süresi uzar dediler.. itiraz edeceğim.

ayrıntı şu duyuruda
www.eksiduyuru.com ve
www.eksiduyuru.com

hata yapmak istemiyorum.

böyle örnekler buldum
1 www.suleymanaydin.av.tr
2 dilekceler.blogcu.com
3 www.serkanozturk.av.tr
4 arzuhalciniz.blogspot.com.tr

bunları buldum. böyle bir şey yazmalıyım sanırım ben de. bunlardan birini mi yazayım? ne yazayım? nereye vereceğim bunu? taahütlü olarak bursa 1. icra dairesine mi

borcun olduğu halde itiraz edeceksen, üstüne itirazın iptali davası açacak alacaklı taraf, icra inkar tazminatı ve bu davanın masrafları artı vekalet ücretini de borcuna ekleyecekler. Borcun yokken itiraz edersen adamlar bunu her halükarda kanıtlayacaklar fatura vb. delillerle mahkemede. Ben sırf süre kazanayim diye bu yola gitmeni tavsiye etmem, borç katmerle girer yoksa. Daha önceki duyurunda söylediğim gibi avukatla görüş süre iste.

edit: pardon ikinci duyurunu şimdi farkettim, avukat 1000 TL istedi diye şak diye ödeme yapmana gerek yok, oyalamaya çalış bugün yarın diye. Ev arkadaşın da evdeki eşyaların kendisine ait olduğunu fatura vb. şeyle kanıtlıyorsa onun bir şeyini haczedemezler.
  • nerdeyim ben  (20.02.14 13:50:03 ~ 13:55:10)