icraya verilmişim

Mahkeme: Bursa 1. İcra Dairesi
Dosya Türü:İcra Dosyası
Açılış Tarihi:30/01/2014
Taraf Rolü:Borçlu
Dava Türü:...

bunlar yazıyor e-devlet "Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama" sayfamda.

bir anda gelen batışımın ardından telefon faturamı ödeyemediğimden turkcell icraya vermiş..

1-icra ne zaman hacze dönüşür?
2-abi ödücem ben desem taksit filan kabul ederlermi bu saatten sonra?
3-var olan borcumun üstüne avukat borcu da mı eklenmiştir? ne kadar eklenmiştir?
4-eve kağıt filan gelecekmi böyle böyle borcun var ödemezsen haczederiz diye? ne kadar zamanım var yani? lap diye hacze gelmezler di mi?
4-ne yapmalıyım şu saatten sonra?

1- Tebliğden itibaren 7 gün içerisinde haciz işlemlerine baaşlayabilirler.
2-Dosyanın avukatı ile görüşüp taksit ve indirim isteyin, yaparlar.
3-Eklenmiştir. en az 200 Tl artı icra dosya masrafları falan da eklenir.
4-İlla eve gelicek diye bişey yok, adresiniz güncel değilse muhtara da tebliğ edilebilir.
5- Ya borcu ödeyeceksiniz, ya da üzerinize olan eşya ve mallar haczedilecek, maaşınız da dahil. Avukattan süre isteyin, taksit yaptırın.

edit: 3- Borcunuz 200 TL altındaysa, avukatlık ücreti borcunuz kadardır onu da ekleyeyim.
  • nerdeyim ben  (13.02.14 16:30:57 ~ 16:33:03)