[]

2. Kez ingiltere vizesine başvurmak

geçen yıl 6 aylık vize almıştım. ilk seferde uzun süreli kalacağımı belirttiğim için vermemişlerdi. itiraz edip süreyi kısa tutunca vizemi alabildim.

4 kez 1 hafta olmak üzere ingiltereye gittim. her gidişimde süremi uzatmadım. belirttiğim tarihte çıktım.

şimdi aynı belgeleri kullanarak daha fazla para gösterek 1 hafta daha gitmek istiyorum. dikkat etmem gereken daha ne olabilir sizce? 2. kez başvurup alanlar görüşlerini yazarsa çok sevinirim.

ayrıca ; yeni formda kaç yıllık vize istediğimizi seçebiliyoruz. 1 yada 2 yıllık seçsem mi yada 6 aydan mı direk girsem??

teşekkürler.

 
muhtemelen alırsınız. ne kadarlık istiyorsanız o kadarlık seçin. başvuru ücretleri de farklı zaten.


  • 386 dx  (11.02.14 18:26:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.