Ali Tezel

Bu ülkeye böyle insanların lazım olduğunu düşünüyorum haksızmıyım acaba dünkü programı izledinizmi.

dünkü programı baştan sona izleyerek mi bu kanıya vardınız?
muhattabına, "senin sıfatına gülüyorum.", "kafanda saç kalmamış o yüzden mi sakal bıraktın?", "kıçından konuşma.", "başka yerinden alıp kafana ektirebilirsin. ama bu sefer de kıvırcık çıkar." diyen bir adam, bana lazım değil.

  • marcelorios  (11.02.14 16:32:32 ~ 16:33:03)
Ali Tezel soru başına 600 TL aliyor sordum oradan biliyorum verdiği cevaplarda hic tatmin edici değil klasik cevaplar.

Bence medya maymunu. TV de reklamini iyi yapiyor reelde insani yoluyor.
Ha bilgisi vardır ama para ile bile paylasmiyor.
Programini izlemedim.
  • basond  (11.02.14 16:41:53 ~ 16:42:31)
Dünkü programı izledim. Bildiğin rezil oldu... Bilgi olmadan atıp tutmanın bilgili birisi karşısında hiçbir işe yaramadığı görüldü sün akşam. Resul kurt yerin dibine soktu adamı...

  • ne nicki be  (11.02.14 17:35:46)
böyle tip adamlar hiç bir düşünceye fikre lazım deil mümkünse bu tip adamlar içimizden yok olup gitsinler adam bangır bangır bağırıyor medyatiğim paragözüm diye. samimiyetsizlik akıyor adamın her hareketinden. azalmadan direk bitsin bu tipler.

  • bal dok yala  (11.02.14 17:53:13)
ulan hepiniz ordaydınız, kel diye hitap edilen şahıs Ali tezele ''senin ne bok olduğun belli değil'' diyordu ben açtığımda bu nasıl hiç. Hırsızın hiç mi suçu yok

  • superjax  (11.02.14 22:52:04)