Iphone 4s sim kartı ve Iphone 5s

Merhaba,

dun gece iphone 5s aldim. Sanirim suan 4s icinde kullandigim kesik sim kartim buna uymuyor. Acaba nanosim mi cikartmak zorunda miyim yoksa keserek falan suan 4s'te kullandigim sim uydurulabilir mi?

uydurulabilir

  • harhar  (29.01.14 13:11:38)
Micro nano sime dönüşmüyor, almak zorundasın.

  • ekaterina  (29.01.14 13:11:42)
4s aldigim zaman normal boyutlardaki sim kartimi keserek uydurmustuk. yine ayni karti nano yapabilecek miyiz

  • a340  (29.01.14 13:17:08)
aynı durumdaydım, dönüştürdüler. ama her telefoncu yapmıyor, riskli falan filan diyor.

  • vejeteryanvampir  (29.01.14 13:19:50)
rahatlıkla micro sim, nanoya dönüştürülebiliyor. ben de ilk önce yeni kart çıkarttırmam gerektiğini düşünüyordum ama mahalle arasındaki telefoncu bile rahatlıkla microyu nanoya dönüştürünce yuh bu kadar kolay olduğunu bilsem kendim yapardım dedim.
uzun lafın kısası herhangi bir telefoncu yapabilir yenisine para bayılmana gerek yok.

  • king ruo xing  (29.01.14 13:28:08 ~ 13:29:06)
tesekkur ederim bilgi icin.
hat kendi uzerime degil ve ayri bir sehirdeyim. yeni kart cikartmak bu sebeple cok zahmetli benim icin. umarim sorunsuz bir sekilde hallederim.

  • a340  (29.01.14 13:35:39)
iki farklı sim var eğer 4s e geçtiğinde kestirdiysen seninki büyük ihtimalle eskilerden ve onlar nanosim olmuyor ama 4s e geçerken sana sıfır bir mikrosim verdilerse o kesilip nano yapılabilir

  • sedolima  (29.01.14 14:50:52 ~ 14:51:28)
ben kestirilmiş sim'i yeniden kestirmiştim. bir turkcell bayii yapmadı, bir başkası yaptı.

  • vejeteryanvampir  (29.01.14 15:08:46)