hangi yazıcı

arkadaşlar hp lazer wifi özelliği olan bir yazıcı aldım. öğretmenim sık sık yazıcıyla işim oluyor. yalnız öğrendim ki tonerler çok pahalıymış. hp toner 180 lira nerdeyse. tonerde çipliymiş. yani kendim dolum yapamıyorum anlayacağınız. bu işin bir kolayı ucuzu yok mudur? aldığıma pişman oldum yazıcıyı. brother markalarda genelde çip yokmuş tonerleri de ucuzmuş. siz ne yrum yaparsınız? en iyisi püskürtmeli yyazıcı mı dersiniz?

www.bitmeyenkartus.com.tr

arkadaşım, sanıyorum ki bu siteden, canon'un giriş modellerinden birini aldı. ucuz olanlardan. 1000 sayfanın çok üzerinde sayfa çıktısı alabiliyor. ayrıca mürekkebini kendisi dolduruyor. bende de HP marka bir yazıcı\tarayıcı olmasına karşın kartuşuyla toneriyle uğraşmak yerine böyle bir makine almayı planlıyorum."
  • dahinnotha  (22.01.14 22:43:13)
mutlaka dolum yapan bir yer vardır, yani öyle tahmin ediyorum iyi araştırın bence. kartuş dolumcular yazıcı servisleri falan var sadece bu işle ilgilenen oralara bir sorun

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.01.14 22:45:05)
ttoner dolum yapan yerler 20 tl ye dolduruyorlar. toner almayacaksın doldurtturacaksın...

  • inanmazsan inanma  (22.01.14 22:46:46)
ancak genelde kartuşlu olanlar en fazla 350-400 civarı kağıt basarken, bu tonerliler 1200-1300 tane basabiliyormuş dedi, mağazadaki adam. ben de geçen gün samsungun lazerlisinden aldım da ev için.

  • eleutheiros  (22.01.14 23:24:33)