Piyano almak.

Merhaba, piyano alacak olsanız akustik silent mi alırsınız yoksa çok özellikli bir dijital piyano mu? Arada 7000 tl fark var ama bir yandan da akustik yani, hep akustik bir piyanom olsun istemiştim. Özetle

www.do-re.com.tr

bu mu, bu mu? Bunların dışında birisi baldwin önerdi, nasıl bilirsiniz kendisini?

Bu arada evde eski piyanomu satıp alacağım o da dijital ama çok basit bir model onu satmadan silentsız akustik mi alsam acaba :/ Ayrıca beyaz mı siyah mı :)

Teşekkürler.

Beyaz cok guzelmis.konudan cok anlamiyorum dusuncemi kaale almasanizda olur ama digital piyano ruhsuz gibi gelir bana.

  • cizgilipijama  (12.01.14 15:15:53)
akustik al tabi ki

  • GibsonRules  (12.01.14 15:22:44)
akustikle dijitalin tuşesi aynı mı? aynı değilse, akustik daha iyi tabii.

akordla uğraşabilecek misiniz altı ayda, senede bir? sinir bozucu bişeyse, dijital tabii.

ama akustiki 'hep' istediğinize göre, o 7 bin lira farka değer gibi görünüyo.
  • compadrito  (12.01.14 15:41:31)
akustik tabiki de

  • neferkitty  (12.01.14 15:48:14 ~ 15:48:24)
siyahı daha çok severim ama temiz bakacan tozu belli eder :D

ben küçükken beyazını çalma şerefine nail olmuştum, ama dedikleri gibi uzun süre sonra ayar istiyor tripli biraz.
  • neferkitty  (12.01.14 15:50:06)
Soundu iyi olan bi dijital alabilirsin veya sonradan steinway soundu eklenebilen bi klavye alabilirsin ya da direkt akustik alabilirsin

  • ozymandias10  (12.01.14 16:09:11)