internette yalnız yalnız gezinmek

bu son güncellemeler çok canımı sıktı benim. internette kimsenin haberi olmadan bir yerlere girip çıkmanın yolu var mıdır? parası neyse verelim, kimse göremesin ben neler yapıyorum.

pislik bir adam değilim, efendi efendi takılacağım internette. sadece takip edilmek canımı sıkıyor.

takip edilmek kim canını sıkmaz ki? ancak 1984'ün gerçek haline çok yakın bir dünyada yaşadığımızı düşünürsek, düşündüğün şeyi filmlerde bile hayata geçiremiyorlar, gerçek hayatta nasıl özgür olabileceksin?

  • lake of the hell  (09.01.14 02:28:16)
gerçek hayatta sesin çok çıkarsa sıkıntı yapıyorlar. big brother daha arkadaş muhabbetlerine kadar inmedi. internette ise mevcut.

  • eksi engine  (09.01.14 02:34:19)
Yok, benzer sansur cin'de var ve adamlar facebook youtube gibi sitelere girmek icin kuallandiklari vpn / proxy lerle bile bazen bir sayfa 4-5 dakikada acilabiliyormus. Takip edilmekten ziyade, yakin zamanda gelecek sansur icin konustum.

  • gadanallah  (09.01.14 06:33:40)
o sansür geldi bile. bilgi vereyim dedim.

  • archely  (09.01.14 07:52:02)