İphone 4s ekran filmi sorunsalı

ulan haftada bir ekran filmi değiştirmek zorunda kalıyorum oraya buraya takılıyor açılıyor lanet şey.. şunlardan alsam dandik midir? Var mı alan tecrübe eden?

urun.gittigidiyor.com

bu şark kurnazlarına hiç para kaptırmayın derim, en iyisi girin ebaya -çünkü aynı ürün- seçin oradan mat mı parlak mı sonra alın 20 tane ücretsiz kargoyla 15 günde gelsin kapınıza.

  • zebragibi  (06.01.14 11:58:28)
Ben en son şu ürünü almıştım. Uzun süre sorunsuz kullandım. Çok da memnundum: www.bimeks.com.tr

  • onexey  (06.01.14 11:59:05)
Ttec tavsiye ederim. Ekran bandını takalı 6 ay oldu hâlâ bi problem yok.

Diğer markalar çok fazla dandik oluyor ve dediğin gibi kendiliğinden açılıyor vs.

Resimdeki de o tarz bişeye benziyor.
  • c0sh_kun  (06.01.14 12:02:26)
ben elagonun kabını almıştım yanında hem ön hem arka jelatini çıktı bir buçuk sene sorunsuz kullandım.

  • sedolima  (06.01.14 12:09:52)
fakirlik zor anlamıyorum bu film işini. hacı ekrana dokunamayacaksam niye aldım amk. aynı şey telefonun arkası için de geçerli case kullanıyolar telefonun arkası gıcır gıcır ama kullandığı süre boyunca dokunamıyo adam. fakirlik neler yaptırıyo amk

  • bunlarolmaz  (06.01.14 12:27:59)
@bunlarolmaz arkada bişey yok da önü sıkıntı ben fix atıyorum sağa sola ekran filmi olmasa ekran olmaz bende yani

  • veilofsin  (06.01.14 12:33:23)