[]

kilo alma - kas yapma filanı

19 yaşında 62 kilo 175 boy

sigara kullanıyordum bıraktım
kilo almak istiyorum, günde 3 öğünü hiç atlatmam. arada meyve yerim. bol su içerim
kilo almak için daha başka neler yapsam?

ayrıca
10-15 kiloluk dambıl alsam evde hergün çalışsam kas olarak bir yardımı olur mu? vucut geliştirmek istemiyorum sadece biraz kas.

 
evde p90x'e başlayıp güzel bir beslenme programı yaparsan hedeflediğin şeye ulaşırsın kardeşim, seninle aynı durumdaydım, şu an 176 boy 70 kilo. Henüz altı aydır uyguluyorum ve başladığımda 61 kiloydum.


  • lafıolmaz  (03.01.14 20:04:31) 
aman dostum ne 15 kilosu sakın eline bile alma arnold abi gibi falan olursun bir anda hiç hoş değil kızlar da beğenmiyor zaten sakın yapma öyle şeyler.

ayarlanabilir dambıl al ilk bir iki gün sadece barıyla bile çalışabilirsin emin ol.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.01.14 20:10:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.