Photoshop Ödevi

2 photoshop ödevim var, basitler. Yardımcı olmak isteyen var mı?

bence senin iyiliğin için böyle basit ödevleri bari kendin yap derim. bu arada biri ps diğeri illustrator bu ödevlerin.

  • jack n brooks  (26.12.13 21:42:29)
@jack Farkındayım onun da ayrı ayrı yazmaya üşendim açıkçası. Ya orası öyle ama aktif olarak photoshop, illustrator kullanan biri daha hızlı yapar. Bende filtrelerin açılması bile 2 saat sürüyor ki bilgisayarım hızlı.

  • perfectum  (26.12.13 21:58:33)
filtrelerle ne işin var ki hoca dekupe yap demiş.
bir background ve bir nesne bul örnekte verdiği gibi, yada fikir olsun diye söyliim. bi ara sıkıntıdan sadece google dan görsel toplayarak otoyola düşen uçak kompozisyonu yapmıştım. googledan uygun görselleri aratıp yap. bir tane yol, bir uçak, biraz duman, alev ve parçaçıklı bir patlama görseli bul kes biç yap. gelecekte okuduğun bölümle ilgili birşeyler yapmak istiyorsan öğrenciyken boş zamanın bolken bahane üretmeden kasıp kendin yapsan en iyisi. haa ben öğrenciyken yaptırıyor muydum? hayır:) üşengeçliğimden herkesten iyi yapacak konumdayken gider yine arkadaşlara yaptırırdım:)

  • jack n brooks  (26.12.13 22:14:52)
O zaman önümden çekil de yaptıracak birini bulayım :) Filter background oluştururken önem arz eder vs.

  • perfectum  (26.12.13 22:29:23)