En son ne zaman kahkaha attiniz?

En son ne zaman biseye gercekten cok guldunuz?
Hayatinizda gulmenin eksikligini hissediyor musunuz?

Bugun anket tadinda bi insanim, hadi hayirlisi.

Ben cevap vereyim,
Hatirlamiyorum.
Evet.

:)

Birkaç ay önce tvde kahkaha egzersizi yaptıran bir kadın vardı o zaman. Ama sık sık dalga geçmek için hah hah hah diye şeytani kahkahalar atarım onlar başka.

  • Lim5  (20.12.13 01:10:27)
megri megri

  • sâkit.  (20.12.13 01:12:26)
bikaç saat önce şuna çok güldüm:

u1312.hizliresim.com

eksiklik var mı bilemedim. koşuşturmaktan onu düşünmeye vakit kalmıyor. ama her gün kedilerimin şebeklikleri sayesinde az çok gülüyorum :)
  • kül  (20.12.13 01:19:49)
www.youtube.com
şu videoda malum kişiyi görüncep patlatmıştım bir kahkaha (görünce anlarsınız=)
ancak çok absürd bir insan olduğumdan olmadık şeylere böyle kahkaha patlatırken iyi bir espiriye gülmeyebiliyorum. o yüzden gülmenin eksikliğini hissetmiyorum sanırım, daha doğrusu bunu düşünmedim. bilemedim çok acaip yani.
  • paradoxical  (20.12.13 01:25:27)
düğün dernekten geldim, gerçekten çok güldüm.

  • hmm  (20.12.13 01:28:29)
az önce de @ kül'ün verdiği linktekine çok güldüm mesela ahaahahaaaaa
bu saatte duyuruda da kimse kalmamış. peeh

  • paradoxical  (20.12.13 01:30:25)
esprilerim -bence- çok kalitelidir. normalde espriyi kendim yaptım mı gülmem fakat bazen gerçekten abartabiliyorum. 2 gün önce, yine olayı abarttığım günlerden birinde attım son kahkahamı. 2 gündür hastayım, hasta olmasam eminim aynı şeyleri bugün de yaşardım.

ez cümle, neşe eşiği hayli yüksek bir insan olduğumdan mütevellit asla gülmenin eksikliğini hissetmedim. bundan sonra da hissedeceğimi sanmıyorum. her ne kadar büyük konuşmamak gerekse de...

hayata daha az anlam yüklemeyi, onu daha az önemsemeyi ve toplumsal normları dikkate almamayı öneririm sana.
  • papillon7  (20.12.13 01:32:01)
Bize erkek adam derler, ağlamayız gülmeyiz..

Çohzel şarkıdır dinle.
  • eyyor  (20.12.13 01:58:10)
iki saat önce, film izlerken.

  • clones  (20.12.13 02:01:35)
en çok şuna gülmüştüm son zamanlarda:
inciswf.com

  • ermanen  (20.12.13 03:16:45)
satranç +3

  • argin  (20.12.13 04:34:59)
2 saat once american hustle izledim, kahkahalar attim film boyunca. normal zamanda da cok sik gulerim.

  • little miss rejectee  (20.12.13 06:35:04)
okuyun..gülün..

eksisozluk.com
  • dedim dedim de kime dedim  (20.12.13 08:30:41)
en son neye, niye kahkaha attığımı hatırlamıyorum ama neredeyse her gün kahkaha atacak bi' şey bulurum ben. bence gülmek, genel mutluluk hakkında hiçbir fikir vermez. ne biliyim çok sıradan bir şey için bile aniden keyiflenip deli gibi gülebilirsin. normalde "pffff çok mutsuzum pfff" diye ağlayarak gezerim ama benden çok gülen birisi yoktur herhalde.

sen demek ki yüz kaslarını çalıştırmayı pek sevmiyon, üşeniyon gülmeye.

hayatımda gülmenin eksikliğini hissetmiyorum. daha genele yayılmış, soğuk bir kış gününde içine girilebilecek güzel bir yatak (başka bi şey sandınız di mi ;) misali huzur verecek uzun vadeli bir rahatlık-huzur eksikliği hissediyorum. gülmek mesele değil ya. en basitinden şu satranç gif'i işte. gülmek için çok şey var. çok eğlenceli şeyler var.

satranç oyna sen de, kültürlen.
  • der meister  (20.12.13 08:40:03)
şu kültürlen gifi herkese komik gelmiş, bi ben ağlayacak gibi oldum galiba. aklıma geldikçe utanıyorum.

az önce @dedim dedim de kime dedim'in verdiği link epey güldürdü bak.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (20.12.13 09:35:38)
gecen gun gordum bunu da acayip guldum ya.

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net
  • osuruklu  (20.12.13 11:44:44)
Az önce 9 aylık yeğenimle oynarken kahkaha attım, sık sık da atarım genellikle gülen bir insanım.

  • amelie poulain  (20.12.13 11:53:13)
dün. buz patenine gittik toplucana. kızın biri güzel kayıyor nerdeyse herkes düştü bi o düşmedi falan. tam çıktık pistten ayakkabıları giydik gidiyoruz, bi yandan da hala düşme muhabbeti yapıyor bu kız hiç düşmedi diyoruz, kız düz yolda yürürken laps diye götünün üstüne düştü. bi 5 dakika kahkaha atmışımdır.

  • ack3000  (20.12.13 14:30:23)
her gün.
güleryüzlüyüm zaten.
onun dışında da arkadaşlarımla sohbet ederken atarım; iş yerinde ya da akşam görüşünce ya da telefonda...
  • pinkket  (20.12.13 14:43:43)
çok güldüm şu karikatüre, biraz da Gürcan biraderin Robinson alt yapısına aşinalıktan kaynaklanıyor olabilir

www.facebook.com
  • candanag  (28.12.13 02:10:45)