konyak

ya bi heves edip aldım. özel bardağını da aldım. çikolata da aldım. sözlük'teki mükemmel açıklayıcı entry'yi de okudum. bir de cigarillo aldım. her şey hazırken diktim bir yudumu. off bu ne garip kötü bir tat yav. burnumdan çıktı yeminle. bir şeyi mi yanlış yapıyorum, hevesim kursağımda kaldı resmen. ne yapsam da boşa gitmese o kadar şişe? :(

hangi konyağı aldın?

  • GibsonRules  (19.12.13 20:27:42)
niye kendine işkence ediyorsun? dök lavaboya. günah işlemekten de kurtulursun.

  • slm  (19.12.13 20:28:17)
dunya'nin en smooth konyagini da dikseniz her turlu burnunuzdan cikar bence. yudum var yudum var. bosa gitmez usudukce icersiniz :)

  • babamasoliimbananickaldirsin  (19.12.13 20:29:00)
iç keke iç sakın dökme.

  • aktör  (19.12.13 20:31:58)
arc royal diye bir marka. genelde alkol tüketmeyen bir adamım. ilk kez böyle para verince içime oturdu vallahi.

  • tannen  (19.12.13 20:32:41)
bi matara al dışarda arkadaşlala takılırken kahvene falan kat, gece sokakta üşüdüysen bi yudum çek falan.

  • rabban  (19.12.13 20:36:24)
konyak serttir, sek içilirken dikkat etmek lazım =)
sertliğinden tadı öyle geliyoore yoksa güzeldir yani.

  • paradoxical  (19.12.13 20:54:34)
marketler zincirinden falanmı aldın yoksa tekeldemi var.hiç bulamadım ben öyle cep konyakı

  • enginornek  (19.12.13 20:59:11)
bi marketler zincirinden aldım. bildiğimiz şişe, cep değil.

  • tannen  (19.12.13 21:04:09)
e adını söyle bari marketin :).ben hiç görmedim bi yerde.belki de dikkat etmedim

  • enginornek  (19.12.13 21:07:14)
google'da bakınca diyor ki sek içmekten keyif alacağınız bir konyak değildir, soda, ginger ale ya da tonikle karıştırın.
Yani bence siz o konyağı kahveyle karıştırın. Konyak/brandy deneyimi için de bir barda metaxa için. Severseniz devam edersiniz.

  • whoosie  (19.12.13 22:49:17 ~ 22:49:55)