Sevdiğiniz ve gıcık kaptığınız kullanıcılar ?

Hiç diyaloga dahi girmeyip de tamamen önyargılarınızla cevaplayacak olursanız kanınızın ısındığı veya gıcık olduğunuz kullanıcılar kimler ? Mesaj da atabilirsiniz.

sevdiklerim; sen, douchebag, cesario, jackies, compadrito, uzunuzunilgi, ıdonthaveausername, cecilia, devorgilla the gunslinger, sarhoşken alınan hesap.
gıcıkları yazmayım.

  • rock n roll  (15.12.13 16:58:23 ~ 19:23:18)
her halttan rahatsız olan, sildirmek için yemeden içmeden çaba harcayan duyarcı tiplerden ciddi anlamda tiksiniyorum.

  • doxanikee  (15.12.13 16:58:43)
duyuruda beni tanıyıp tanımadıklarından bile emin değilim.

  • deletesystem32  (15.12.13 17:04:09)
gıcık olduklarım: devilred, der meister, m e l t e m, sedef

yakında uçurulurlar inşallah.
  • slm  (15.12.13 17:08:16)
sevdiklerimin içinde GibsonRules de var,nasıl unuttum ya.dünyanın en tatlı insanı o

  • rock n roll  (15.12.13 17:08:29)
özellikle sevdiklerim compadrito, ermanen, bugunku antrenmanda goz dolduran futbolcu, hope ender, cakabo. aklıma şu an isim gelmedi ama sempati duyduğum, konuşup ettiğim bissürü insan var, sevişiriz.

moderatörleri sevmiyorum bi tek :(

ha ek olarak hjarteblod'la xfestos'tan nefret ediyorum bi de.
  • der meister  (15.12.13 17:08:44 ~ 17:14:43)
der meister'dan nefret ediyorum
xfestos'u seviyor gibiyim ama sarhoşken yakalasam bi yumruk atmak isterim.

  • hjarteblod  (15.12.13 17:08:53)
Valla herkes kendi ekmeği peşinde hocu kimseye önyargılı değilim ama her boka marjinal olmaya çalışan tiplere uyuz oluyorum.

rock n roll, yazdım bunu :(
  • GibsonRules  (15.12.13 17:10:08)
bryan fury vardı bir zamanlar severdim.
resistance is futile var severim.
gibsonrules'i ben de seviyorum.
radikalherif vardı bir aralar o da iyiydi. bruges var iyidir.
divit süper adam.

çok var daha ya hangi birini yazayım. ama rock n roll'a gıcığım, gereksiz bir feministlik var kendisinde.

bir de nedense bana da gıcık olan çok olduğunu düşünüyorum, bazen kıl cevaplar veriyorum :D
  • baldur  (15.12.13 17:13:43)
Sevdigim rocknroll var

Gicik oldugun devilred
  • coconel  (15.12.13 17:19:12)
devilred ile der meister'ı niye kimse sevmiyo la :D

  • baldur  (15.12.13 17:20:04)
coconeli de severim.baldur'a gıcığım. güçlü, modern, aydın kadınlara tahammülü olmadığı için.

  • rock n roll  (15.12.13 17:24:25)
hahaha. :D

niye tansu çiller'i seviyorum ben mesela.
  • baldur  (15.12.13 17:26:54)
@baldur, herkes sevmiyor değil. her yerde olduğum, her bokta parmağım olduğu için bazıları tarafından hiç sevilmiyorum, bazıları da seviyor. başbakan gibi düşün sjfsfjskl

  • der meister  (15.12.13 17:29:27)
bilmem ki baldur tuhaf birisin sen.
efrasiyab87 de iyi bir insan severim

  • rock n roll  (15.12.13 17:30:05)
devilred ve der meister'ı ben severim.

onun dışında hope ender, douchebag,ermanen, cigerdelen, whooise, ykyt sevdiklerimden.
  • styx  (15.12.13 17:31:43)
bana vakit ayıran herkes değerlidir gözümde. gerisi önemsiz.

  • later  (15.12.13 17:38:35 ~ 17:55:04)
hiç diyaloga dahi girmeyip dendiği için muhabbetim olan arkadaşlar gücenmesin:
kanımın ısındıkları hope ender ve divit.

diyaloga girmediğim halde gıcık olduğum kimse yok:)
  • neyleyim  (15.12.13 17:42:09)
önyargılı, özgüvensiz, fake ve attention whore bir kaç kişi dışında hepsini seviyorum. bazılarını daha çok seviyorum.

  • [silinmiş]  (15.12.13 17:46:11)
devilred ile sanal hayvan'ın yazım tarzları çok hoşuma gidiyor benim.

  • tannen  (15.12.13 17:56:53)
sevdiklerim; aslında üç dört kişi dışında herkes bu kategoride desem yanlış olmaz ama neyleyim, rock n roll, roket adam, ermanen, ruh isimli biri vardı sanki bir de odiyus(hiçbir cevap ya da duyurusunu bile hatırlamama rağmen bu arkadaşımızın) ..şu an ilk anda bunlar aklıma geldi ama dahası var kesinlikle.

3-4 kişiyle pek hoşlaşmıyorum.nedeni her şeyi alaya alma çabaları ya da aşırı genellemeleri şu şöyle, bu böyledir gibi.
  • uzunuzunilgi  (15.12.13 18:08:44 ~ 20.01.14 23:20:26)
en cok cosmicstring hocami severim. gendisi idolum olur. hayranim ona...

der meister haylazini cok seviyom. 19 yasinda olmasina ragmen, en orcinal sorulari bulup soruyo. cok degisik bi beyni var, cok lezzetli bi kalemi var.

tepedeki saykedelik abimizin ayri bi karizmasi var

hayrullah amazingogullari buralara ugramiyo artik, niyeyse... bi depeyi havasi vardi gendinde halbuseki.

cecilia bek datli yazar. iki kelimeynen isi bitirir.

kediebesi basimizin taci olur ama ekabirdir. bek gorukmez ortalarda.

el desperado'ya benzer bi abi var. gugil trensleyt ingilizce'nin perde arkasinda o var diyolla

wikipedia'yi ermanen yazmis diyolla

orange coffee var, bek cesur bi giz.

cakabo var, ac-cayip iy bi abi kimin duruyo burdan

gipsın reyiz saglamdir.

kedicannar vardi iki dene, biri blatta, obiri buff.

kedi gumuna iseyen abiyle, yataana zicilan apla efsane oldular.

soru sorannari assaalayannari annamakta biraz zorluk cekiyom.
bana ozel mesajdan satasip, laf sokannarin, tehdit edennerin, kufredennerin cani sagolsun.
  • compadrito  (15.12.13 18:26:16 ~ 16.12.13 00:48:05)
sevdiğim var, gıcık kaptığım da var lakin isim hatırlamıyorum.

son zamanlarda benden gıcık kapıldığı gibi bir hisse kapıldım ama nedense.
  • megafon  (15.12.13 18:31:27)
mantıklı ve düzgün cevap verenleri seviyorum genelde. bi ipe derman olmayan cevapları verenlerden hoşlanmıyorum. arada bir gırgır şamata, espriler komiklikler yapan arkadaşları tenzih ederim tabi, o kadar bir gayriciddilik olsun.

compadrito, Want2die, ermanen, cigerdelen,baldur, gibsonrules, konusma ben ben konusuyorum, her sey hakkinda az sey bilen adam, whooise, sanal hayvan, papillon7... çok var öyle nickine aşina olup da verdiği cevapları beğendiğim.

gıcık olduğum bir kaç arkadaş var. uzun zamandır görmedim onları. fuskiyenin oğlu mu ne vardı mesela.

der meister'i sevmeyen taraftaydım ben. soruları gereksiz, cevapları faydasız oluyordu genelde. bir kaç seferdim dikkatimi çekiyor. artık daha üsturuplu sorup cevaplıyor.
  • dahinnotha  (15.12.13 18:44:31)
kibritsuyu
brkylmz
cakabo
sutlu nescafe
dieselsingle
rurouni

bunlar da iyidir.
  • baldur  (15.12.13 18:45:21)
lan biri de hmm ı seviyorum dememiş :D yazıklarım olsun :D
cevap veren,yardım eden herkesi seviyorum genel olarak.
kız olunca saldıran kullanıcılarısevmiyorum ,belki kız tekkaş, belki 150 kg .akıllı olun.
  • hmm  (15.12.13 20:43:16)
ben hmm abla'yı seviyorum. kimse de yazmamış onu seviyorum diye. koskoca bin ikiyüz giriş yapmış. ayıp duyuru ahalisi, yapmayın böyle :(

(ben de 2009'dan beri 2bin küsür cevap vermişim belli ki kimsenin işine yaramamış cevaplarım)
  • dahinnotha  (15.12.13 23:02:03)
geç gördüm ama benim de sevdiklerim
rurouni (gerçek hayatta da şeker gibi herşeye yardımcı biri)
cakabo (gerçek hayatta da burdaki gibi 10 numara biri)
little miss rejectee (duyurularını silse de, çok iyi biri)
divit (çok komik cevapları oluyo yarılıyorum bazen)
bryan fury vardı eskiden o iyidi
kibritsuyu da mantıklı bi arkadaş
want2die la bi ara kapışmıştık ama soradan aramız düzeldi :)
durme (yeni tanıdım onu da baya iyi ve değişik birine benziyo)
  • rentts  (16.12.13 15:29:44 ~ 16:37:28)
valla hacu gibson kalıyor aklımda bi. nick akılda kalıcı bişey ondan herhal. ha bu arada rock n roll'un gıcık kaptığı kullanıcılardan birisiyim. :D

ya öyle sevdiğim gıcık kaptığım olayı yok aslında. kişiye değil cevap ve duyuruya gıcık kaparım. ve tam tersi. rock n roll çok güzel bir şey demiştir atletimin düğmelerini iliklerim. veya sen gelir çok saçma bir şey dersin siktir lo derim.

edit: son dakika, rock n roll benden gıcık kapmıyormuş. taziye mektubumuzu yayınlıyorum. :D
  • zazazaraeta  (16.12.13 15:47:26 ~ 16:12:59)
yeni gördüm..

yapma volkan ı seviyorum.. hoşsohbet birisi..

geri kalanlardan.. sadece burda sürekli işi gücü laf yetiştirmek olan insanları, birilerinden kendini üstün görenleri sevmiyorum.. ha bi de sanırım buranın haricinde hiç hayatı olmayan bir abla var ota boka yazıyor bence biraz bi dursun sakinleşsin, hobi edinsin..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (16.12.13 20:44:57)
valla sevdiğim faydalı bulduğum kullanıcılar
compadrito, GibsonRules, Cecilia, Ermanen, Daha çok var aklıma geldikçe yazarım.
Gıcık olduğum var ama isimleri aklımda değil.
"Duyuruda benim tanımadıklarının bile emin değilim"e bende katılıyorum.
İmla hatası varsa affola.
  • basond  (21.12.13 20:34:28)
beni kimse yazmamış :(

ama der meister bence de çok rerörö
  • emfuzi  (20.01.14 23:06:25)