Sarhoşluk sonrası

Dün gece ilk kez sarhoş oldum 2 kere kustum midemde bi şey yok şu an. Hiçbi şey yiyemeyecek gibi hissediyorum sabahın köründe uyandım ne yapmam lazım arkadaşlar yardım edin :( yersem kusar mıyım

bol bol su iç. uyumaya devam et,uyanınca kahvaltı yap ve hayata devam et.

  • bir ileti paylastim  (15.12.13 07:52:54)
dislerini fircala. az az ekmek ye, yogurt ye, patates hasla. cay yada kahve +1. suyu cok da abartma. eger kusma boyle bas donmeli klasik migde tutmamasi ise dediklerimi uygulayabilirsin.

bir de benim turlusu var. mide kasilmali, midenin icinde hic bir sey kalmayana, normal suyu, migde suyuyla kusmali, titremeli falan. bunun gibiyse cok az suyla asprin, alka seltzer ya da zantag ic. yat uyu, bir sure sonra mide toparliyor. sanmiyrum seninki bu olsun. benim ki kendine ozel ve xpert seviyesinde biraz. bence klasik olan seninki, ilk paragraf cozer olayi.
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (15.12.13 08:04:35)
bundan iç bir dahaki sefere

alka seltzer
  • kafkef  (15.12.13 09:23:47)
Bir dahakine, önce kalkıp ç vitamini alın. Portakal greyfurt vs. Sonra iki saat daha yatıp Yukarıdakini alın. Geçmiş olsun

  • kisa  (15.12.13 11:05:38)
bunye size ne diyosa onu yapin. hic yeme, kusarim bak! diyosa, yemeyin. umarim bu gunu hic unutmaz ve bundan sonra iki kadehi gecmezsiniz.

  • compadrito  (15.12.13 13:45:07)