yurtdışında hangi gsm operatörü daha iyi

vodafon mu yoksa türksel mi..kısmet olursa ilk defa yurtdışına çıkacağım..çalışma amaçlı ve muhtemelen en az 6 ay sürecek..siz yurtdışında çalışanlar hangioperatörü tercih ediyorsunuz..

yurt dışında turkcell + voip kullanıyorum bu kombinasyonu kullanıyordum. turkcell den de akıllı yurt dışı tarifesi bana yetiyordu. vadofone iyi diyen arkadaslarım da var

  • monkey  (11.12.13 23:07:44)
ne garip bir cümle kurmuşum anladın sen ama:)

  • monkey  (11.12.13 23:08:21)
gittiğin ülkeninkini alacaksın. türkiyenikini değil. ha almanyada falan turkcell var onu ala bilirsin. buradan alıp (tcell vodafone avea v.b.) gidersen kol gibi girer fatura. ona göre.

  • illegalstar  (11.12.13 23:08:33)
yurt disi tek bir ülke degil, hangi ülkeye gittiysen ordan data kullanimi olan hat al ucuza.

  • serabetan  (11.12.13 23:58:15)
sürekli dolasacaksan red club falan gibi seyler bir standart ücret aliyor sonra trde bulunuyor trden konusuyormussun gibi fatura düzenliyor. ha yok 6 ay sabit kalicam diyorsan gittigin ülkeden bak. gecici cozum ariyorsan ucuza kac. kalici ve her yerde ceksin kaliteli olsun kullanirim diyorsan top 3 operatörden birine git.

  • wiillii  (12.12.13 02:50:06)