blogspot vs. tumblr

Arkadaşlar hiç anlamam bu blog işlerinden de açmam gerekti, sadece 400-500 kelimelik yazılar yazcam zaman zaman.

tumblr mu blogspot mu ya da tavsiye edebilceğiniz var mı? hangisinden hesap alayım?

basit olsun, sade olsun, user friendly olsun yeter sanırım. pek fazla beklentim yok açıkçası

wordpress :)
görsel çok değilse tumblr pek iyi gitmiyor bence, wordpress istemiyorsan da blogger olsun.

  • whoosie  (09.12.13 13:13:25)
Blogspota google daha fazla kıyak geçer. Eğer ziyaretçi beklentin varsa, googledan daha çok kişi girer blogspota.

  • beter olun  (09.12.13 13:16:41)
bence tumblr. kısa yazılar için özellikle

  • yarmasimo  (09.12.13 14:09:19)
tumblr, twitter gibi izleyen kitle & izlenen kitle mantığıyla çalıştığından amacı biraz farklı bence.
blogger daha sana özel hissettiriyor. daha yazıya yönelik bence.

  • paradoxical  (09.12.13 14:23:02)